SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla zaczynającego... (bez siłowni) v2

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 54 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2551
Witam. Jak w temacie, potrzebuję plan treningowy bez siłowni (Niestety mieszkam ,,kawałek" od miasta i nie mam dostępu do siłki, chociaż we wtorki od 15 do 15.30 na szkolnej mogę ale to nic.)
Znalazłem temat o domowym treningu Czorci7
(Super)
I tutaj pytanko ile ćwiczeń na jedną partię mięśniową i ile serii oraz powtórzeń?? MAM EKSPANDER ale mogę też niektóre ćwiczenia bez niego np. na triceps.

https://www.sfd.pl/Trening_siłowy_w_domu__film!-t825837.html


Czekam i z góry dziękuję

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
W FBW 1 ćwiczenie na partie, czasem dwa jeżeli widzisz słaby rozwój partii. Koło 5 serii na ćwiczenie. Z początku możesz dać 3 serie, by się zaadoptować do treningu, potem zwiększać ilość.
Zresztą wszystkie informacje potrzebne do treningu Masz w linku, który podałeś więc czytanie ze zrozumieniem się kłania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 54 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2551
Mmhmm dobra tylko się jeszcze spytam ile powtórzeń wykonywać ? 10 może 25 czy robić do bólu ( aż będę miał siły już powtórzyć)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Tak by zostawić sobie 1-2 powtórzenia przed maksymalną ilością. jednak nie więcej jak ok. 20, wtedy najlepiej zmienić ćwiczenie na trudniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Albo dorzucić obciążenia. :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 54 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2551
Uprzejmie dziękuję chłopaki za pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dalej?

Następny temat

Trening bez sprzętu

WHEY premium