SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla poczatkującego.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 692
Witam!

Zdaję sobie sprawę, iż jest wiele tematów tego typu za co z góry przepraszam ale nie potrafię sam sobie ułożyć diety oraz ćwiczeń. Bardzo bym chciał zacząć ćwiczyć chodzi mi głównie o trening na masę z tym, że nie mam pojęcia co jeść, a jeżeli chodzi o jedzenie w porach dnia to z tym również jest ciężko gdyż uczęszczam do szkoły od 8:00 do 15. Dodatkowym zajęciem jest boks od 18:00 do 19:30.

Coś o mnie:
Waga: 73kg
Wzrost: 185cm
Biceps: 32cm
Klata: 96cm
Talia: 76cm
Max udźwig: ok. 40kg (wiem mało -.-)

Przyrządy do dyspozycji:
ławeczka regulowana + sztanga
Ciężarki x2
Przyrząd do wykonywania pompek
Ciężary:
2x15kg
2x10kg
4x2kg
4x2kg

Moim celem jest wyrobienie górnej partii ciała tak więc prosiłbym o jakiś plan ćwiczeń + dietę. Liczę na szybką odpowiedź. Dziękuję.

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1528 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17114
http://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html 

jeśli ci pomogłem kliknij przyznaj soga !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 692
A mógłby mi ktoś wkleić gotowy plan? Jeśli tak to bym bardzo prosił. :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1528 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17114
nie

jeśli ci pomogłem kliknij przyznaj soga !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10780
Młodzik17
A mógłby mi ktoś wkleić gotowy plan? Jeśli tak to bym bardzo prosił. :/

Przeciez dostales gotowy plan? Nie chce Ci sie otworzyc linku i przeczytac paru linijek tekstu? Czlowieku nie wydawaj kasy na karnet bo za 2 tygodnie Ci sie znudzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Przeczytałem brzmi zachęcająco i go zrobię ale co do diety to i tak nadal nie ogarniam. ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeźba

Następny temat

Mięśnie brzucha-4 Pak-Pomocy ; )

Fruzelina