SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla początkujacych

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 100
Mam prośbę odnośnie planu treningowego. Jestem dopiero początkujący w tym sporcie. Chciałbym abyście zobaczyli ułożenie planu i w miarę możliwości podali swoje wskazówki odnośnie owego planu. Czy jest dobrze skonstruowany. Za wszelka pomoc uprzejmie dziękuję.
Moje wymiary:
Waga:95
Obwód klatki:103,5
Obwód bicepsa:33,5
Obwód uda:55,5
Obwód w pasie:93
Obwód bioder:94
Obwód przedramienia:29,5
Obwód łydki:40
Wzrost:198




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Tutaj masz fajny poradnik :

https://www.sfd.pl/Poradnik-f327.html

Ten plan jest za ostry dla Ciebie 6 ćwiczeń na triceps za dużo.

Na początek duże partie 4 ćwiczenia po 3 serie, małe partie 3 ćwiczenia po 3 serie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 100
Wiem że trochę dużo ćwiczeń. Dałem tyle dla urozmaicenia, żeby cały czas nie robić tego samego. Ale wielkie dzięki za odpowiedź i pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 100
Mam jeszcze pytanie o zakres ruchów. Po ile robić partie duże a po ile partie małe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[ART] Tabata – co to jest i za co ją lubię?

Następny temat

Porada dla zawodnika

WHEY premium