SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla początkującego - najpierw na zrzucenie wagi (brzucha).

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 40 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 33
Witam, to mój pierwszy wpis na tego typu forum i chciałem zapytać czy jeżeli zamieszczę zdjęcie sylwetki i moje ewentualne oczekiwania (na razie chyba tylko redukcja wagi) to ktoś mógłby mi na początek zasugerować jakiś plan treningowy?

ps. jeżeli tak to jakie zdjęcia wrzucić?

Pozdrawiam,
Robert

Przeczytałem regulamin (może trochę za późno) i chciałem usunąć ten post ale nie wiem jak. :(

Zmieniony przez - musztardapoobiedzie w dniu 2017-03-16 11:52:58
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 321 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 23240
http://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html następnym razem przejrzyj forum, ten temat jest podczepiony więc cały czas widoczny na pierwszej stronie tematów z tego działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3729 Napisanych postów 44903 Wiek 182 dni Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 336457
Fotki możesz wstawić jak najbardziej to powiemy na czym powinieneś się skupić. Wszystko znajdziesz tutaj na forum, wystarczy poszukać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Góra dół

Następny temat

Plan do oceny fachowców

NutLove