SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla początkującego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 150
Witam.
Chciałbym prosić was o dopoasowanie dla mnie treningu. Zaczynam dopiero przygodę z siłownią w zasadzie to skompletowałem ją sobie w domu mianowicie w skład owej siłowny wchodzi:
-Ławka do wyciskania regulowana
-Ławka do brzuszków
-Ławka łamana kulturystyczna
-Modlitewnik
-Atlas wielofunkcyjny
-Gryfy łamane
-Kila par hantli
-Drążek do podciągania
-Poręcz
-Drążek do pompek
-Rowerek stacjonarny
-Wyciąg
zatem jeszcze raz proszę o pomoc mi w dobraniu jakiegoś treningu do owych rzeczy i ewentualne napisanie czego mi w niej brakuje.
Z góry dziękuję!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
Jeśli masz regulowane stojaki by sztanga spoczywała na nich na wysokości barków to gotowy plan, który będziesz mógł wykonać znajdziesz tutaj: https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html. A jeśli nie masz to po prostu przysiady będziesz musiał zastąpić jakimś zamiennikiem, ale nie powinien to być większy problem.

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 150
czyli do tego planu ktory mi podałeś brakuje mi stojaków pod sztange tylko tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 150
sorry za spam ale jak tak to nie problem dokupie w ciagu tygodnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
bartek1100
czyli do tego planu ktory mi podałeś brakuje mi stojaków pod sztange tylko tak?

Tak, ale na wszelki wypadek sprawdź czy możesz skorzystać z stojaków od ławki. Możliwe, że można je wystarczająco wysoko podnieść i nie będzie potrzeby kupować osobnych. Chyba, że są przymocowane do ławki, bo takie też są.

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 150
tak sa przymocowane juz patrzylem ladne stojaki za 120zl moge kupic wiec dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 150
dzieki za pomoc wielkie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na redukcji

Następny temat

Proźba o ocene treningu

WHEY premium