Szacuny
0
Napisanych postów
6
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
34
Zwracam sie z prosba o pomoc.
Od miesiaca sobie cos tam pakuje normalnie serie . ale po dzisiejszej rozmowie z trenerem (Gram w Piłke) trener polecil mi robienie cwiczen malym obciazeniem duzo powtorzen z wieksza szybkoscia. I wiec moje pytanie : Co to da? Czy mozecie cos polecic dla mnie?
Szacuny
2
Napisanych postów
420
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
3008
Nic Ci to nie da.
Coś Ci mogą dać ćwiczenia wielostawowe. Przysiady, martwy ciąg - większą siłę, odporność na kontuzje. Powiedzmy sobie szczerze - najlepsi piłkarze harują na siłowni. Jak myślisz, który piłkarz w sytuacji meczowej, kryzysowej jest bardziej odporny na uraz - ten który ma słabe nogi i nie ćwiczy, czy ten którego nogi potrafią wytrzymać przeciążenia 200kg (przysiad ze sztangą na barkach)?. Kolejna rzecz, możesz zwiększyć swoją dynamikę przez stosowanie ćwiczeń dynamicznych, ale brakuje Ci podstaw.
Na ile poważnie traktujesz swoją grę w piłkę? Profesjonalka czy amatorsko?
Zmieniony przez - Xyron w dniu 2012-07-24 22:26:42
Nic nie smakuje tak dobrze, jak zwycięstwo z samym sobą.
Szacuny
0
Napisanych postów
6
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
34
Tak jak pisalem, staram sie odciążyc kregoslup.takze te cwiczenia odpadaja. ale akurat na ta partie nei ma co narzekac. bo kilkuletni staz w pile duzo daje
Szacuny
0
Napisanych postów
6
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
34
5 liga nic wielkiego. ale traktuje to powaznie i to sie liczy. a ogolnie chodzac na silownie chce polaczyc przyjemne z pozytecznym. by nie tracac szybkosci i zwinnosci(skormny jestem wiem;d)
Szacuny
2
Napisanych postów
420
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
3008
Heh typowe myslenie piłkarza, też to przerabiałem ;D Może to ciężko załapać, ale przysiady i MC to podstawy z podstaw, wzmacniają Twoje stawy. Jak myślisz, co się stanie z kolanami, jeśli ich nie wzmocnisz, a doładujesz masy na górze ciała? Nie będą przystosowane, skończy się to kontuzją. Podobnie grzbiet.
Nikt Ci tu zestawu dyskotekowego nie poleci. Obciążenie kręgosłupa? Stary, o wiele bardziej kontuzjogenne jest wyciskanie na ławce leżąc!