SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla mnie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 27
Dzień dobry państwu,
Nazywam się Stanisław Kopsztajn, mam 78lat ważę 79kg a muj wzrost to 184centymentry wzrostu. Pochodzę z Pruszkowa. Bardzo proszę o porady poniewarz chcę stać się wielki jak arnold schwarzeneger lub robert burneika lub mariusz pudzianowski tylko nie wiem jak. Proszę państwa o nie śmianie się z mojego wieku poniewarz bardzo mi zależy na byciu wielkim sprawnym i silnym. Czy po tygodniu treningu mój mięsień na który wszyscy mówią biceps urośnie mi o 10centymetrów. Powiedzcie co robić by taki stary smętny śmierdzący grzyb jak ja był o wiele większy. Zona mi p******i coś pod uchem że siłownia niszczy wzrost i że wszyscy co mają mięśnie to ch**e, a mnie się zapodobała ta siłownia bo raz przyjechałem do wnuka który ćwiczy ale ten sk***ysyn mały mi nie chciał planu ułożyc bo niby nie umiał. Bardzo państwa przepraszam za słownictwo błagam nie usuwajcie mojego postu, ja już tak mam że czasem muszę przeklnąć. Zachciało mi się na stare lata chodzić na siłownie którą mam pod blokiem. Moja głupia żona ciągle tylko coś gada żeby nie chodził bo stanę się głupi i zacznę brać te sterydy czy jak się te strzykawki tam nazywają. Wolę jej nie słuchać bo ona słucha tego co Rydzyk pieprzy. Więc na pewno na tej stronie są jacyś silni panowie którzy dają mi radę jak być wielki silny i sprawny na stare lata. Może sam pan Pudzian mi odpisze. Bardzo proszę o rady bo chcę być wielki silny i sprawny. I proszę mi wytłumaczyć co to znaczy te fbw i ten martwy ciąg. Czy to znaczy że mogę być przy temu martwy? Bo batdzo nie rozumiem o co w tym chodzi proszę państwa.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 27
Panie Krzysztofie Piekarzu. Dziękuję za podesłane tematy. Były ome bardzo miłe i przydatne. Proszę o jeszcze inne odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
W tym wieku co jedynie mozesz marzyć o zdrowi i oddawaniu moczu ve problemu, co do wyglądau arnolada, jeśli chodzi o wygląd z obecnych lat to jestr możliwe

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 27
Nadal ma fajną sylwetkę. Więc chodziaż do tego będę dążył panie abubisie. Dziękuję panu za radę i życzę panu zdrowia w tym trudnym okresie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1375 Napisanych postów 726 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7376
I tak dobrze że w takim wieku chce pan trenować. Większość osób uważa że w takim wieku się już nic nie da osiągnąć. Może sylwetki arnolda czy burneiki nie osiągniesz ale zawsze warto poprawić swoje ciało i kondycje a przede wszystkim zdrowie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan od trenera (pierwszy miesiąc siłowni)

Następny temat

Skurcze brzucha podczas wysiłku

WHEY premium