SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla 15 latka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 553
Czesc mam 15lat ,185cm wzrostu ,83kg wagi i trenuje 2 miesiace na siłce ,ale wczesniej w domu sporo trenowalem ale nie mialem z czego miesni robic ,za malo jadlem i takie tam ,no czyli ze sila mi poszla a masa nie..

Mam aktualnie 35cm w bicepsie i 103cm w klacie...


I tu mam takie pytanie..

zawsze ćwicze bardzo intensywnie i z duzymi ciezarami ale poprawną techniką

kurde no wlasnie nie wiem jak to jest ponieważ nie za bardzo mam z czego mięśni robić ,teraz ostatnio przez pare dni jem duzo ryb ,kilka jajek na miekko dziennie tzn. z 7.

chodzi mi o to czy lepiej jakies lekkie treningi robic czy intensywne bo jak widze jakichś pi**usiów ,którzy sobie troche pomachają na siłce z 3 miechy i dobrze wygląją a ja napie**alam jak wół..

Genetyke mam dobra raczej bo mój tata mial w przedramieniu 41 a w bicu okolo 50 jak cwiczyl no i moj brat tez jest wielki ,ale po mnie tego nie widac ,to ze jakies 35 cm w bicu mam ale wgl tego nie widać bo nie mam takiej fajnej sytej masy z której bym mogl miesnie zrobic to nie znaczy ze jestem koks...

Prosiłbym jakies porady na temat tego treningu dla mnie ,podkreślam ze mam 15 lat!!

i krótki staz na siłce ale jestem silny takze odpowiedniego spięcia mięśni nie brakuje.

Zawsze robilem tak:

pon: klatka + biceps (na klatke 12 serii czyli 3 ćwiczenia) a na biceps okolo 6-7 serii w 2 cwiczeniach.

sroda : plecy + triceps czyli na plecy z 14 serii a czasami 16
a tric 9 serii

piątek : barki i nogi.

barki z 12 serii robie a nogi jak mi sie chce robie


myśle ze problem mój polega w tym że nie mam takiej masy do robienia miesni bo jak sie łapie za skóre to bardzo mało tam mięsa a jak patrze na mojego starszego brata to ku*wa mać on ma takie mięcho fajne ze jakbym takie miał to az by mi sie micha cieszyła jak bym na siłke szedł :P



sorry ze w tym dziale ale zapytam bo nie bede zasmiecal nowymi postami :

co myślicie o kreatynie dla mnie?
słyszałem ze miesnie wodą wypelnia i jakos to wyglada ,i sila tez idzie..



Wiem ,może ktoś pomyśleć ze jestem jakimś typkiem na sezon zeby szybko być wielki... ale tak nie jest ,zawsze jestem wytrwały.. no ale wiecie jak to jest bo wczesniej w domu trenowalem łapki i troche plecy na drążku
łapki to tak okolo rok w domu także jak tu nie być wku*wionym ze cos nie rosnie..

tak jak juz mówiłem ,teraz odżywiam sie odpowiednio.

Zmieniony przez - Tony007 w dniu 2010-05-24 23:03:43

;) ;]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2281
pocyekaj jeszcze rok na silke. Narazie mozesz w domu pompki i brzuszki robic. jeszcze sie rozwijasz wiec nierob sobie krzywdy. Suple?! nawt o tym niemysl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 553
Nie moge nie chodzić na siłke bo juz sie przyzwyczaiłem ćwiczyć ,poza siłką jeszcze mma trenuje także musze sie jakos wspomagać ,a trenuje juz dosc dlugo walki.

Ciągle chodze wku*wiony ze nie widac mi prawie miesni...

;) ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2281
spokojnie przyjdzie czas chlopie 2 miesiace trenujesz czego sie spodziewales? to niema tak odrazu. Potrenuj rok po roku zglos sie do chlopakow w dziale suplementacja, to pewnie ci doradza na poczatek jakies mono, ale jak narazie na suple zawczescie nabierz jeszcze masy tak z 5 kg i bd gitara. Ale mysle ze skoro mma trenujesz to nad sila powinienes potrenowac i nad szybkoscia i refleksem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 553
Siłe mam jak zwierz jak na mój wiek ale gorzej z masą.. ,niby 35cm w bicepsie jest ale moj kolega co jest w moim wzroscie i o 2 lata starszy jest to ma 37cm ale za to takie mięcho ma a po mnie nie widać ze mam te 35..

;) ;]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan ćwiczeń?

Następny temat

Trening na mięśnie 14 latka

Wiecej