SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla 14 latka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5
Witam.
Zacznę od informacji:
Płeć: Mężczyzna
Masa: ok. 51kg
Wzrost: ok. 172cm
Wiek: 14
Chciałbym zapoznać się z jakimiś ćwiczeniami na poprawę siły i może jakiejś rzeźby xd, jak wiem w tym wieku nie powinno bawić się z hantlami itp. raczej brzuszki, pompki i tego typu rzeczy
Gram w piłkę nożną, lubię biegać, lecz jestem dosyć szczupły. Co polecacie jeść by nabrać trochę masy?
Czy programy 100pompek i inne tego typu są warte uwagi?
Mogę zrobić 20/30pompek, a starając się 50, brzuszki mogę w nieskończoność, drążek posiadam więc tez prosilbym o jakieś cwiczenia na niego. Z góry dziękuję za odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
Takie ogólnorozwojowe ćwiczenia będą dla Ciebie dobre. Pompki przysiady, gry zespołowe. I oczywiście zwracanie uwagi na to co jesz bo to ma zasadnicze znaczenie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5
Ale mam nawalać 100pompek dziennie czy kierowac się tymi poradnikami 100pompek (serie itp.). Powinienem się skierować jednak do dietetyka, jendakze. Co polecasz jeść? Z góry mówię że nie lubię ryb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A kaszę jaglaną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
Nie ładuj tych pompek w setkach tylko jakiś ogólny plan możesz sobie zrobić np kilka serii po kilkanaście powtórzeń z odpowiednim tempem.
Co jeść możesz spokojnie poczytać w dziale odżywianie i na potreningu.pl

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mma poczatkujacy

Następny temat

Nowy plan do oceny..

Wiecej