SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening brzucha a cała sylwetka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Jak tak czytam te posty to widzę, że każdy z nas ma nieco inne podejście do problemu i inne sposoby na jego rozwiazanie. Dla mnie generalnie, problem brzucha to problem od kiedy pamiętam. Wprawdzie jestem typowym easygainerem, ale niestety dotyka to także i brzucha co akurat jest mniej pożądane.
Wiele z rad, które tu poszły wg mnie to ciekawostki ale część jest całkiem dorzeczna i warta próby )

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1573 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9188
Możecie sobie hołdować zasadzie, że tłuszcz z organizmu gubi sie rownomiernie...Moim zdaniem to nieprawda...Jestes w stanie spalac go szybciej poprzez podniesienie temperatury w okreslonym miejscu. Ten pas temu sluzy. Temperatura ciala pod pasem jest znacznie wyzsza niz normalnie. Szybciej sie pocisz i oprocz wody...chcial nie chcial gubisz zbedny zapas. Tak by the way wlasnie wpadlem na pomysl stosowania dodatkowo masci rozgrzewajacej...Musze to przetestowac. Ale jesli chodzi o ten pas...Sprawdzone i dziala.

Pozdrawiam
-----------------
[email protected]

Pozdrawiam
-----------------
http://metropolis.x3m.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
Fighter, ja na twoim miejscu w ogole nie trenowalabym miesni brzucha, natomiast ten czas poswiecilabym na aeroby.
Po drugie przy zbyt wywalonym brzuchu powinno sie cwiczyc w normalnym pasie do cwiczen podczas kazdego treningu, nie tylko przy m.ciągach czy przysiadach. Pas zapobiega rozpychaniu sie "flaków" wewnątrz organizmu.
Po trzecie jedzenie: zmniejsz jednorazowe porcje jedzenia na rzecz wiekszej czestotliwosci posiłków
Po czwarte proponuje zrobic plukanie jelit

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Fakt, ćwiczenia zwłaszcza niektóre wywalają brzuch. Prawda. Częstotliwość posiłków to również fakt i nad tym pracuje. Ale co masz na myśli z płakaniem jelit to nie zaskakuje
Wyjaśnij, proszę.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
moze chodzi o lewatywe=) Za rzadne skarby bym na to sie nie dal namowic.

pozdrofka
Lukx
www.lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
Jest taki zabieg, ktory wyplukuje całą zawartosc z jelit. Chodzi o wyczyszczenie organizmu z toksyn i innych substancji, które osiadaja na ściankach jelit i bardzo czesto są powodem wzdęć i spowolnionego trawienia. I nie jest to przysłowiowa lewatywa

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
Takie płukanie powinien robic kazdy przynajmniej raz w roku, szczegolnie osoby, ktore spozywaja duze ilosci białka

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Wiesz co, brzmi to niezbyt sympatycznie. Podejrzewam, że przebiega równie mało sympatyczni. Może nazwa takiego badania - po omacku ciężko się szuka.

A co to za cuda tu MaTEO zrobił? Zdjęcie ? Starzeje się...

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
Nie znam fachowej nazwy, najlepiej zgłosić sie do gastrologa i powiedziec mu, ze chce sie zrobic plukanie jelit po ciezkostrawnej diecie i on juz powinien skierowac na odpowiednie badanie

Wiem, ze nie brzmi sympatycznie, ale jak wszystko co ma wspólnego z ukł.pokarmowym nie jest miłe...

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1814
xeniu, ja tez jestem ciekaw co to za zabieg, jak sie nazywa i gdzie to mozna zrobic...

[email protected]

-=TWIST AGAIN=-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pocenie sie

Następny temat

drążek

WHEY premium