SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening boksu w domu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 397
Cześć,
chciałbym zacząć trenować boks. Dzwoniłem do kolesia który trenuje boks w moim mieście ale powiedział,że nabór rusza od września. I tu moje pytanie czy mogę zacząć ćwiczyć samemu w domu czy lepiej poczekać do września?
Szukałem również klubów w innych miastach ale najbliższy jest w Łodzi(50 km) :/
Info o mnie w profilu
Pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
to jakiś ekskluzywny klub skoro nie przyjmują ludzi biegu tylko robią akcje z naborami....
w domu niczego się nię nauczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
j/w samemu trudno, bo nie ma kto Cię nauczyć techniki, wytknąć błędów, sam mozesz coś tam działać, lepsze to niż siedzenie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 397
To nie jest nawet klub tylko koleś wynajmuje sale 2 razy w tygodniu i tam trenują
Dzięki za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
Sam boksować się nie nauczysz , tylko szkody narobisz .
1. Poszukaj innego klubu
2. Może jednak spróbuj się dogadać z trenerem
3 . Ćwicz siłowo , treningiem domatora lub na sprzęcie , biegaj , rozciągaj się , dobrze odżywiaj - tak się możesz przygotować .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45894
za technikę sam się nie łap.zacznij wykonywać ćwiczenia ogólnorozwojowe https://www.sfd.pl/Ćwiczenia_ogólnorozwojowe_w_treningach_bokserskich.-t84365.html do tego bieganie,pompki,brzuszki i na wrzesień będziesz miał o wiele łatwiejszy start na treningach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2139
damianelc
Cześć,
chciałbym zacząć trenować boks. Dzwoniłem do kolesia który trenuje boks w moim mieście ale powiedział,że nabór rusza od września. I tu moje pytanie czy mogę zacząć ćwiczyć samemu w domu czy lepiej poczekać do września?
Szukałem również klubów w innych miastach ale najbliższy jest w Łodzi(50 km) :/
Info o mnie w profilu
Pzdr


Jedyne co jesteś w stanie zrobić w 100% sam nie mając dostępu do treningów boksu, a chcąc podążać tą ścieżka to przygotowanie fizyczne. Zapewne masz dostęp do podwórka, tam znajdziesz coś co może pełnić funkcję drążka - bramka/trzepak/trabinki, uskuteczniaj treningi na świeżym powietrzu, biegaj zarówno długie dystanse (czasowo 50 min w porządnym tempie), jak i średnie, biegi sprinterskie oraz wahadłowe... Popatrz na treningi crossfitu przy użyciu własnego ciała, Są dostosowane pod konkretny przedział czasu pracy jak i sparametryzowane względem szybkości wykonania... Jak masz dalej motywacji to naucz się skakać na skakance, aby na 1wszych zajęciach z uzyciem jej dobrze się zaprezentować.
Techniki boxerskiej nie ucz się w domu, bez trenera który poprawi, pokaże błędy możesz jedynie stracić czas..... :)
A i powoli zaznajamiaj się z tematem diety :)

Pozdrawiam.

Ci co czuja wielki strach są najdzielniejsi ,
o ile nie chowają głowy w piach, tylko za pieści,

www.beautysin.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9567
biegaj, pływaj, siłownia, tenis wsyzstko w miare intensywnie, pamietaj o diecie i snie, i wróc na nabór we wrzesniu narazie nie rób nic na własna reke trening sztuk walki tylko w klubie z trenerem, dobrym! pamietaj

Ja nie chce! Ja to zrobie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Sam nie nauczysz się poprawnej techniki.Jeżeli myślisz nad zapisem od września to możesz się przygotowywać fizycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 397
Dzięki wszystkim za odpowiedź :)
Być może nabór do klubu będzie otwarty w styczniu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpis Ćwiczeń sztuki walki siła szybkość precyzja/ siłownia

Następny temat

Jak szybciej i silniej kopać wysoko

WHEY premium