SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening bokserski - moze być??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
.

tez na razie odradzam walke z cieniem i trening na worku.najpierw idz do klubu,pozniej trenuj na worku.
a brzuszki robisz takie ,,normalne''(takie ktorych mozna pelno robic)?jezeli tak to ci ich nie polecam bo w nich bardziej tulow pracuje niz miesnie brzucha.

lukas222222-juz nawet nie chodzi o uniki i walke sportowa ale technika uderzenia=power

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Właśnie chciałem to dopisać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 84
Witam! pytanie kieruję bardziej do _Knife_ 'a który dał link do treningów prawdopodobnie jego (ale chetnie przeczytam odp innych uzytkownikow): jezeli miałbym worek bokserski i chcialbym w niego poboksowac i pokopac ktory trening wybrac?
to ten link https://www.sfd.pl/Schematy_treningowe_Muay_thai_-_kondycja,_szybkość,_siła,_technika-t202135.html

Pozdroo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
kolejny archeolog

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
Witam!! Też zaczynam cwiczyć boks i chciałbym wiedziec czy powinienem cwiczyć codziennie czy tez co kilka dni???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
luki221 - nie odświeżaj starych tematów !

Jestes nowy wiec zapamietaj to

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1
jej normalnie cos mi sie robi jak slysze takie glupoty ze ktos uczyl sie w domu lub tylko sie sparowal i potrafi sie juz bic i wygrywa z niektorymi ktorzy ciwcza na bierzaca pod okiem trenera... Taka prawda jest ze nigdy samemu w domu no przynajmniej poczotkujacy nie nauczy sie boksowac... na to sklada sie wiele elemantow takich jak odpoweidnia technika uderzania, garda, balansowania a takze poruszanie sie po ringu co jest jednym z wazniejszych zeczy... dlatego niech nikt nie slucha takich glupot ze tego mozna nauczyc sie w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Po to odświeżasz temat z 2009 roku?

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1349
Ja już kilka razy widziałem jak oni się biją i jestem na 100% pewny, że by mnie roznieśli w 10 sekund.
hahaha usmialem sie, to ze ciebie by poskladali to nie znaczy ze kogos na tym forum pokonaja

Zmieniony przez - boks90 w dniu 2010-05-12 11:47:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2580
Mnie w ogóle zadziwiają te niektóre wątki- "opłaca mi się ćwiczyć boks?" "Kumple nauczyli się młaj taj z youtuba i by cie pozamiatali"... itp. itd. Szok.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bold dla Peter_Jose

Następny temat

rozdwojenie jaźni?

WHEY premium