SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening bez przyrządów...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 210 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2650
Witam!

Prosze o recenzję:

Nie ćwiczyłem ok. roku. Teraz planuje zacząć znów.Wiec:

Ćwiczenia bez przyrządów:
-pompki
-unoszenie ciala, nogi na podwyzszeniu (na triceps)
-brzuszki
-podciaganie na drazku
-przysiady
-łydki
-podciaganie na drazku nachwytem na szerokosc barkow(na biceps).

Serii ok. 3.Trening troche instynktowy-tyle powtorzen ile mi sie wydaje wystarczająco.Mam zamiar tak cwiczyc ok.2 miechow. Potem przejsc na ciezary. Treningi beda sie odbywac wtedy kiedy cialo bedzie tego potrzebowac. Max 3 razy w tyg.

Co o tym myslicie :>

Musisz pogodzić się z brudem, jeżeli pragniesz diamentów...

http://www.sfd.pl/23_lata,_Ektomorfik,_HardGainer_:_-t553428.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84035
To taki lajcik, tak jakbyś troche pracował fizycznie. Nawet nieśmiałbym nazwac tego trenigiem siłowym.

Zmieniony przez - tomot w dniu 2006-06-03 13:51:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
Podobnie jak przedmówca. To taki trening dla ogólnego zachowania formy i rozruszania mięśni. Na pewno ma pozytywny wpływ, ale masy nim nie zrobisz.
POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 210 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2650
chwila chwile
To jest wlasnie trening na rozruszanie miesni, przyzwyczajecie ciala do pracy fiz. bo przez rok stracilem calkowicie kondycje. Chce wlasnie sie wczuc znow w treningi, zarowno fiz. jak i psychicznie... Dopiero potem wlasniciwy trening z ciezarami.

Musisz pogodzić się z brudem, jeżeli pragniesz diamentów...

http://www.sfd.pl/23_lata,_Ektomorfik,_HardGainer_:_-t553428.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84035
To zacznij rozruch z ciężarami. Trzeba przypomnieć ciału wszystkie ruchy, oraz przyzwyczajać stawy i mięśnie do obciązeń. Strata czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 210 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2650
moge sie szybko przetrenowac, dlatego chyba lepiej bedzie jak pocwicze bez przyrzadow, a nie od razu "wybuchne" na ciezary... A pozatym chyba nigdy nie szkoda czasu nawet na tak banalne cwiczonka... Druga sprawa to nawet zawodowcy nie wyrzucaja ze swojego zycia takich cwiczen... ona daja to czego nie da sztanga. Potem jak najbardziej-ciezary!

Musisz pogodzić się z brudem, jeżeli pragniesz diamentów...

http://www.sfd.pl/23_lata,_Ektomorfik,_HardGainer_:_-t553428.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84035
Skoro wiesz lepiej, to po co pytasz.

Nie rozumiesz. Wiesz co to trening wprowadzający/rozruch? Lekkie TRENINGI NA SIŁOWNI, zazwyczaj całego ciała na jednej sesji, zwiększając intensywność z czasem ich trwania.
Chodzi o to, żeby odbudowac/przypomnieć koordynację, ruch w poszczególnych ćwiczeniach, nauczyć się oddychać, odpoczywac między seriami...

Nie chce mi się pisać dalej, bo na słowa, że sięprzetrenujesz na rozruchu nie mam ochoty nic pisać.
Bez odbioru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6630
Tak jak przedmowcy,taki trening to strata czasu.Ja mialem przerwe 3 lata,przez takie tam rozne sytuacje zyciowe.Rok temu zdecydowalem sie powrocic do sportu i od razu przystapilem do treningu z wolnymi ciezarami.Poczatkowo było ciezko ale milo bylo patrzec jak cialo wraca do formy.Pozdrawiam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z barkami, sprawdzone kilka planów

Następny temat

plan na masę do oceny i poprawek

WHEY premium