SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening aerobowy - bieganie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 689
Hej, w tej chwili jestem na redukcji - 97 kg, chce zejść do 80 kg.
W jakim tempie biegać, żeby spalać fat - tzn. żeby trening był aerobowy ?
Pytam dlatego, że dopiero pod koniec tygodnia będę mieć pulsometr. (wiem, że ma być 65-75 % MHR)

Czy 6,9/h - to już trening aerobowy, czy jeszcze za duże tempo ? (powiedzmy 60 minut dziennie)






Zmieniony przez - Kuba.K w dniu 2012-05-05 20:01:04
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 689
Z góry dzięki za pomoc. Czekam na odpowiedź i uciekam biegać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 689
Nie ma na forum zadnych biegaczy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 590 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3901
aerobowy to nie tylko bieganie ;)
na biegu dokładnie się nie znam ale wdaje mi się, że jak zaczniesz od truchtu to na zmianę średni bieg a potem chwilę sprint i tak w kółko, albo ciągle jednym tempem. jak w interwałach

Stop talking! Just train!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 649 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5424
Jeśli chcesz robić redukcje to na początek ułóż dietę z ujemnym bilansem kalorycznym - dział odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 689
Dietę już mam. Zamówiłem pulsometr w internecie - może będzie wcześnie jak w piątek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kurs instruktora kulturystycznego

Następny temat

trening na masę a basen

WHEY premium