SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening a robienie masy? Mój przykład.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemanko , ćwiczę sztuki walki 1 raz w tygodniu jako aeroby i mam dylemat podczas robienia masy lepiej ćwiczyc na siłowni 3 czy 4 razy w tygodniu , owszem wiem że wolne ciężary ale np tak jak robiłem 4 ćwiczenia na plecy to teraz robić przykładowo 5 serii martwych i 5 wiosłowań ? Po ile serii i ćwiczeń polecacie na duże i małe partie podczas robienia masy , dobrze by było jak by wypowiedział się ktoś kto ogarnia temat , z góry dzięki za odp , Pozdro!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na początku moze byc i 3x w tyg

Nogi nawet ponad 20serii, plecy ok.16, klata 12, barki 9-12, łapy 6-9

Zmieniony przez - Czesiek43 w dniu 2014-08-25 23:44:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może być FBW albo Split. Polecałbym Ci generalnie 3 dni
Jeżeli sw jako aeroby raz w tygodniu to spokojnie trening taki jak wszystkie inne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12036 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
najlepiej jakbys wkleil caly plan i pokazal jak zamierzasz trenowac. split/fbw wszystko zalezy od twoich upodoban

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening przed snem a dieta na masę - co zjeść?

Następny temat

Sto pytań od nowicjusza który ma dwie lewe recę .

WHEY premium