SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening a posiłek 3-4 godziny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 899
Witam,

Przychodzę do Was z nurtującym mnie problemem, a mianowicie: wiadomą sprawą jest by jeść regularnie co 3-4h, posiłek przedtreningowy spożywać 30-60min przed treningiem, posiłek potrenigowy podobnie, ponieważ po treningu białka są słabo trawione itd.
No dobra, a co w przypadku, kiedy posiłek przedtreningowy wychodzi mi dokładnie przed samym treningiem (powiedzmy przebierając się w szatni) albo posiłek wychodzi mi podczas treningu bo właśnie mijają 4 godziny od ostatniego posiłku. A także powiedzmy że 4 godziny od ostatniego posiłku mijają dokładnie od razu po treningu.
Co robić w takich sytuacjach? Jak przyjmować wtedy posiłki?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2855 Napisanych postów 51073 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 344367
Jedz tak byś zjadł wszystko co masz zaplanowane w jadłospisie i by nie miało to wpływu na komfort Twojego życia.
Nie musisz jeść z zegarkiem w ręku, nie musisz jakoś specjalnie celebrować posiłków przed/po treningu.
Zjedz co masz do zjedzenia, a czy to będzie co 2, co 3 czy 5h mam znaczenie w małym stopniu.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2018-12-14 10:46:49

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE . KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15196 Napisanych postów 125430 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1424992
tych 3-4 godzi się nie trzymaj ja mam np przeważnie na tygodniu 6, 11, 15:30 i 20 bo akurat taki mi wypada prca. Posiłek na 30 min przed treningiem to lekka przesada, godzina to takie minimum, ale dałbym nawet więcej, u mnie przedtreningowy jest o 15:30 a trening zaczynam gdzieś po 17. Chociaż znałem takie osoby co potrafiły w nocy wstać i zjeść bo ich katabolizm dopadnie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 899
Rozumiem, dziękuję. Zastosuje się do Waszych rad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4496 Napisanych postów 66670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 696759
Zdecydowanie nie należy jeść 30-60 minut przed treningiem. Trenowanie z pełnym żołądkiem nie jest dobrym pomysłem. Można trenować około 2 godzin po posiłku lub po prostu na czczo. Godziny posiłków są dowolne. Nie trzeba jeść co 3 godziny.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy warto tyć

Shaker