SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening - redukcja - powrót

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 739

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

31

Waga

91

Wzrost

168

Cel treningowy

Redukcja

Staż treningowy na siłowni

2 lata

Uprawiane inne sporty

Kiedyś boks, obecnie nic

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Tak

Dieta

Tak

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Ból w L-S momentami

Zażywane suplementy

Brak

Ostatnio przerabiany plan

Jak niżej

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 40
Witam

Posiadam 168 cm wzrostu i obecnie 91 kg wagi. Niestety waga wróciła po urlopie, gdyż trochę przesadziłem z wszystkim...ważyłem już 81 kg, ale to jeszcze nie było to czego oczekiwałem.

Na treningu + diecie poleciałem 11/12 kg i później niestety wszystko stanęło w miejscu, a następnie wróciło z zdwojoną siła :(

Proszę doradźcie czy taki trening może być czy całkowicie coś innego proponujecie?

Jeśli chodzi o dietę to mam z fabryki siły również około 2300-2500 kcal

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję













Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
przysiad
martwy
ławka
drążek
OHP
to Ci jest potrzebne a nie bicek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 40
Przysiad spoko wiem co i jak
Martwy ciąg również
Ławka ? Co na niej ?
Drążek to podciąganie
OHP ? Proszę rozwiń skrót

I w ilu seriach po ile powtórzeń danego ćwiczenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
matale0
Przysiad spoko wiem co i jak
Martwy ciąg również
Ławka ? Co na niej ?
Drążek to podciąganie
OHP ? Proszę rozwiń skrót

I w ilu seriach po ile powtórzeń danego ćwiczenia ?



wyciskanie na płaskiej
ohp = wyciskanie żołnierskie
na drążku jak sie nie podciągniesz to po prostu wleź na stołek i aktywnie sie opuszczaj
zakresy ?
ja tam preferuje szkole Rip'a zakres 3x5 , ale to tylko moja opinia ,
bicek z trickiem to zostaw na .......... i jeszcze później
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Jak dla mnie masz ten trening za bardzo rozbudowany i nie wiem po co władać do treningu dla początkującego rozpiętki czy prostowanie nóg.
Powinieneś się ograniczyć do 5-6 ćwiczeń w skali treningu, na ćwiczenia wielostwaowych w zależności od tego na co pozwala aktualna forma.
Jesteś pod opieką stałą dietetyka czy tylko dostałeś jednorazową dietę? Bo jeśli tak niska kaloryka jest elementem jakiejś strategii żywieniowej to ok jeśli tylko jednorazowy strzał to byłbym ostrożny z tak niską kaloryką na początek redukcji.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 40
Narazie wykupiłem na miesiąc. Wcześniej z tym zjazdem 11/12 kg zjechałem dzięki tej diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
matale0
Narazie wykupiłem na miesiąc. Wcześniej z tym zjazdem 11/12 kg zjechałem dzięki tej diecie

to ciekawe dlaczego tak szybko sie odbilo z powrotem ?
... agresywne diety maja to do siebie ze wszystko szybko wraca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 40
Tak jak pisałem wcześniej - urlop - brak aktywności - nieodpowiednie żarcie no i jest :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból łokcia

Następny temat

[BLOG]Dzienniczek treningowy Kamyka :)

WHEY premium