SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening - ponad 5 godzin poza domem a odżywanie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 178 Wiek 53 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1119
witajcie.
Poranne wstanie, łykam kreatynę, beta alaninę, kawka, black bomb, jakiś banan, jogurt i na trening. Dojeżdżam na niego rowerem, więc rower to już jest rozgrzewka. po 30 minutach jestem na obiekcie. Przebranie i trening siłowy. To mi zajmuje około 1.5 godz. Potem bieganie lub kajak 45 minut. Na końcu sauna i jazzuzi. I zanim wrócę do domu mija ok 5 godzin. I tu proszę o poradę. Jak i co uzupełnić w trakcie treningu? A może nie ma potrzeby?
Zamówiłem już MUSCLEPHARM ASSAULT + TRIBULUS - PRE-WORKOUT którą będę łykał jeszcze w domu przed wyjazdem bezpośrednio oraz MusclePgarm Recon zaraz po zakończeniu ćwiczeń. Czy to wystarczy? Bo jednak to jest 5 godzin. Co prawda chcę zejść z wagi, pozbyć się nadmiaru tłuszczu, ale chcę żeby to wszystko trzymało się kupy. Po treningu, jeszcze na obiekcie jestem w stanie zjeść jeszcze jakieś banany i mleko sojowe, zanim dojadę do domu. Czy stosujecie jakieś inne techniki żywienia? ja nie mam jak zabrać za sobą jedzenia. najgorzej, że gdy wrócę do domu, to jestem na tyle zmęczony, że nie mam już ochoty na pichcenie.

Pozdrawiam.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Co robisz 1,5h na siłowni ? Ankieta + plan. Co z resztą diety ?



Zmieniony przez - Viren w dniu 2013-11-30 11:00:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 178 Wiek 53 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1119
sam trening siłowy to jakieś 1.5 godz wg rozpiski weidera, do tego 45 minut bieżni lub wiosłowania.

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Ankietę wrzuć uzupełnioną. Dużo 1,5h na siłowni. Ogólnie to sądzę, że zdecydowanie za dużo proszków/tabletek a za mało jedzenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fbw czy split

Następny temat

Efekty czyli czy wszystko idzie w dobrą stronę

WHEY premium