SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening - odżywki - ocena...??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 317 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1000
Witam wszystkich potrzebuje fachowej rady oczywiscie od osób które mają pojęciepotrzebuje oceny tego wszystkiego co robie i jak cos jest zle prosze o pomoc i doradzenie ewentualnie czegoś. A więc mam 16 lat 175 wzrostu 67 wagi ćwicze na siłowni od 3 miesięcy intensywnie co drugi dzien około 1,30 min. trenuje piłke nożna jescze nie zawodowo ale w dni które niećwicze na siłowni mam treningi piłkarskie duzo biegam miom celem jest zbudowanie wysportowanej sylwetki a takze siły i powiekszeniu mięśni niedawno kupiłem odżywki kreatyne i hmb kreatny biore 8gram dziennie czyli 10 tabletek natomiast hmb 5 tabletek dziennie i mam pare pytan w związku z tym wszystkim otóż...
1-czy trenujac piłke nożną duzo biegajac nieprzeszkadza to w zbudowaniu dobrej muskulatury?
2-czy skakanka (na treningu na silowni duzo skacze na skakance) pomaga w zbudowaniu dobrej sylwetki i czy "umięsnia" nogi?
3-czy nie jestem waszym zdaniem za młody na odżywki?
4-czy odżywki powoduja ze tak powiem "ociężałość"?

prosze o odpowiedzi z góry dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25954
1-czy trenujac piłke nożną duzo biegajac nieprzeszkadza to w zbudowaniu dobrej muskulatury?
Przeszkadza chyba ze masz tu uwzglednione w diecie o ktorej nic nie napisales.

2-czy skakanka (na treningu na silowni duzo skacze na skakance) pomaga w zbudowaniu dobrej sylwetki i czy "umięsnia" nogi?
Nie umiesnia nog i druga sprawa jak wyzej. Dieta bedzie to mozesz potraktowac skakanke jako aeroby.

3-czy nie jestem waszym zdaniem za młody na odżywki?
Moze i za mlodu to nie ale przy stazu 3msc to odzywki sa blednym rozwiazaniem.

4-czy odżywki powoduja ze tak powiem "ociężałość"?
Nie wiem o co chodzi, ale mysle ,ze wieksza ociezalosc powoduje zalozenie 3 -4 grubych bluz na plaze.


pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 317 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1000
a dlaczego niby odzywki sa blędnym rozwiązaniem??? podaj powód
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Bo wystarczy Ci dieta i trening, by osiagnac zamierzonych efekt.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25954
Przeczytaj sobie na czym polega geneza przedwczesnie stosowanych suplementow:
https://www.sfd.pl/Kreatyna_a_staż_-_czyli_dlaczego_nalezy_poczekać.-t392944.html


pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

Trening - ocena, poprawki

WHEY premium