SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Trójboju Siłowego

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 557
Witam,
chciałem się dogłębnie zapoznać z tajnikami budowania siły. Czytałem książki Pavla Tsatsouline'a i bardzo mnie to zaciekawiło. Do rzeczy interesują mnie konkretne plany , i inne istotne rzeczy na temat trójboju i budowania siły (czy treningi miszczów xD). Myślę, że było tego pełno na forum, ale ja proszę o konkrety, sprawdzone i działające, po to by w przyszłości ułożyć sobie trening. Dodam tylko, że nie jestem takim całkiem początkującym, i trochę znam moje ciało i mniej więcej wiem co i jak na nie działa. Za pomoc dziękuję!!!! (ważne, aby to były istotne informacje, nie muszą być tylko z yt. Z czasem je sobie przyswoję :) .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
A masz niezbędny sprzęt do trojboju?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 557
Bedzie wraz ze świętami, sztanga, ławka i trochę dodatkowego obciążenia. Pytam by mieć już podstawową wiedzę na ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
wiesz... do trójboju to wypadało by wiecej niż "troche"

ale tu jest dobry temat jak zacząć od od podstaw które Cię interesują:
https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html 

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 557
O coś takiego mi chodziło kompendium wiedzy od podstaw do zaawansowania. Dzięki QUEBLO!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór drążka rozporowego.

Następny temat

trening z mala iloscia sprzetu

Wiecej