SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Pomocy :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 255 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3358
Witam.
Jestem nowy i zielony w ułożeniu sobie treningu :)
Prosiłbym kogoś kto sie zna o ułozenie dobrego treningu i OPISANIE kazdego cwiczenia jak sie go powinno wykonywac :) Bo czytałem juz wiele planow treningowych i połowe cwiczen nie mam zielonego pojecia jak wykonywac :((

Płeć : Mężczyzna

Wiek : 16

Waga : 90

Wzrost : 182

Cel treningowy : Siła,dobra sylwetka

Staż treningowy na słowni : 6 mies

Uprawiane inne sporty : Czasem piłka nozna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : Ławka,Modlitewnik,sztanga,hantelki,obciązenia.

Dieta : Nie mam nic :) (Jesli to sie liczy to jem chleb razowy,i wit.Capivit A+E) ^_^

Przeciwskaznania medyczne : brak

Zażywane suplementy : brak

Prosze o ułozenie treningu tutaj :) a nie podawanie linkow do jakis tematow ktorych mało rozumiem :D
Pozdrawiam.

Jestem zielony ^_^ xD
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pozdro z HoLaNdIi !! ^_^

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 538 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12358
Blublam jak to nie rozumiesz dopiero zaczynasz więc ACT to trening dla Ciebie tu masz linka
https://www.sfd.pl/[art]_ACT,_czyli_trening_dla_początkujących_by_georgu!-t350762.html

A co do wykonywania ćwiczeń
http://www.kulturystyka.pl/atlas/

Tutaj nikt Ci planu nie ułoży sam to musisz zrobić, nie pisz że nie rozumiesz co i jak ograniczony chyba nie jesteś, czegoś nie wiesz poszukaj na forum czy google. Nie idź na łatwiznę

I Dieta 16 lat i 90 kg
Poczytaj w dziale odżywiania o diecie dla Ciebie (redukcja)

Pozdro


Zmieniony przez - Reaven_7 w dniu 2008-06-14 21:28:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 255 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3358
Heheh tak mam 90 kg i nadwage ale nie jest ona taka duza na jaka sie moze tobie wydaje :)
Jestem naprawde dobrze zbudowany :) Brzucha mam hmm jak by to powiedziec rowno z klatka piersiowa wcale sie nie odznacza od reszty

A co do tego linku (2 link) chyba musze isc do okulisty :P Bo szperam na forum z 5 dni i widizalem tylko tematy pelno linkow itp :P a tego nie widzialem :D Genialne :D Wielkie dzieki :DD
Nie wiem czy cos ci to da czy cos ale przynaje soga :D (ciekawe po co one sa :P)
Pozdrawiam i wielkie dzieki :)

Jestem zielony ^_^ xD
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pozdro z HoLaNdIi !! ^_^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Nie wiem czy cos ci to da czy cos ale przynaje soga :D (ciekawe po co one sa :P)
Sa wlasnie po to zeby w jakims stopniu nagrodzic kogos kto udzielil ci pomocnej informacji, sumuja sie w kazdym dziale i po okreslonej liczbie dostajesz pierwszy stopien "znawca".
SOGa dac akurat nie mozesz bo nie masz abonamentu, wystarczy wypelnic rozszerzony profil zeby miec na 3misiace.

Co do tematu to widze ze staz napisales 6miesiecy a pytasz jak sie wykonuje cwiczenia? dziwne troche nie wiem co ty robiles przez te 6miesiecy, FBW bedzie odpowiednie chyba ze nie miales stycznosci z silownia to ACT,

dieta podstawa, na twoim miejscu( zalezy jak to wyglada) ale zredukowalbym troche.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps Padaka Help!!!!!

Następny temat

Poczatki prosze o pomoc;-) 15 LAtek!

WHEY premium