SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Piłkarski

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4710
Witam...
Zakładam ten temat ponieważ mam kilka istotnych pytań do was ekspertów... Otóż chciałbym poprawić jeszcze bardziej swoją szybkość na 60 m oraz ogólnie dobrze przygotowywać się przez tydzień do meczów... gram w lidze i mecze mam co niedziela, chciałbym wykorzystać cały tydzień na trening kondycyjny, szybkościowy i ogólnie różne zabawy z piłką rozwijające...
Otóż, moje 1 pytanie:
Czy zastosować do przygotowań ten trening -> https://www.sfd.pl/TRENING_-_PYTANIA,_ODPOWIEDZI_v2-t434017.html
Autora Frycinho
Czy może jakoś go zmodyfikować ? Prosiłbym kogoś także aby napisał mi kiedy wykonywać brzuszki, przysiady, pompki...
Next pytanie to co jeść po treningu i przed treningiem... Next pytanko to ile razy dziennie trenować czy 1 sesja wystarcza ? czy np. 1 sesja i na wieczorek jakiś truchcik po lasku ?
I jeszcze chciałbym zapytać czy kupić jakiś sprzęt wzmacniający nogi ? może ktoś podpowie jaki ? z góry dzięki za każdy post...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening rzutu z autu

Następny temat

Gra Głową

WHEY premium