SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Interwałowy (HIIT)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 528829

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jednakże jeśli byłoby cieżko to zwieksz dawke bialka przed nim.
chodzi Ci jesli robiloby sie ciezko trening , ze odczuwalbym za malo energi z rana (jakby co to moge zwiekszyc np. do 40g/porcja)

co do efki bralem juz rano jednak wczesniej nie bylo aerobow przed nia , oczywiscie jakby cos przeszkadzalo to zmienie porcje jej przyjmowania

zrób sobie jednak jeden dzień zupełnego luzu- bo i tak jest ten program dosc przeładowany
to bylo wlasnie takie zamierzenie krotki (ok.miesiac) intensywny plan treningowy 4 razy silka , 3 razy HIIT mialem teraz tydzien luzniejszych treningow i od 5 dni wolne od silki jutro pierwszy trening w/g planu po miesiacu ok. tydzien lzejszych treningow nastepnie FBW + HIT po 3 razy w tyg.

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2007-06-01 13:57:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Mam takie małe pytanko Bo jeśli mam astmę, ale bardzo delikatną, tak że objawia się to tylko tym, ze biorę leki rano i wieczorem, nie mam żadnych duszności i nigdy nie miałem ani nic, to mogę zacząć hiit'a? nie zaszkodzi mi chyba co>? Sam oceniłbym czy organizm wydoli co wy na to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
BPL-G -tak, miałem na mysli przede wszystkim mało energii, a czasem nawet pewne objawy hipoglikemii- wtedy już robi sie niedobrze- jakby cie to spotkało to porcja węgli mimo redukcji jest konieczna.

PawelSzEvc -nie jest to jakis nadzwyczajnie ciężki wysiłek- jednakże nie bede tu wyrokował- jedyne co mogę poradzić to stopniowe oswajanie się z tym programem- nie musisz od początku robić wszystko ściśle wg. założeń- myslę, że na początku możesz troszku "spłycać" ten wysiłek/poprostu nie dajesz wszystkiego podczas sprintu, a podczas truchtu można nawet przechodzic chwilami w szybki marsz- będzie to taki rodzaj przystosowania/.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-06-01 19:35:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Nie no, az tak cienko ze mną nie jest, 6 czerwca jadę na wojewódzkie właśnie na sprinty na 100m tak, ze na krótko to płucka działają, dzięki wielkie sog duchowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dzieki apo

ile polecasz robic na poczatek interwalow ? (pierwszy raz trening HIIT)

i w jakim stosunku sprint do truchtu 15/45s ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
myślę, że 15sek. sprintu moze być za duzo- do 10 sek. wystarczy- trucht- 30-45 sek.
5 int. na poczatek w zupełności wystarczy- chodzi o to aby nie przesadzić. co jakis czas dodajesz odpowiednio do wzrastajacego poziomu wytrenowania i jest oki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
pierw zwiekszac ilosc interwalow czy stosunek sprintu do truchtu ?

do ilu maksymalnie mozna dojsc interwalow (Ami pisal ze 7-8, pozniej ze albo bez sensu albo juz inny rodzaj treningu) i do jakiego stosunku 30/30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ja myslę,że stosunek 1-2 bedzie najoptymalniejszy, zależnie od tego jak bedzie postepowala adaptacja org. -jednak nie ma sensu takiego treningu przeciągać ponad 20-kilka minut.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ok, dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 177
jaka diete mam do tego stosowac??zaczne robic hiita od dzisiaj..tylko ja nie umiem sobie diety ulozyc kto mi pomoze?? z gory dzieki..waze 56,5 kg mam ok 167 wzrostu i 15 lat...prosze o pomoc w diecie bo mam grubt brzuch..i nie widac mi miesni brzucha :/ to mnie denerwuje
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy "szóstka" Weidera ?

Następny temat

kto wie o co chodzi ??

WHEY premium