SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening FBW do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 490

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

26

Waga

86

Wzrost

182

Cel treningowy

redukcja, siła

Staż treningowy na siłowni

5 mies

Uprawiane inne sporty

troche piłki nożnej

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

siłownia full

Dieta

zdrowe odzywianie

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

nie robilem nigdy maxów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,

prosze kogoś obeznanego w temacie o sprawdzenie mojego treningu FBW.

Cel: lekka redukcja, siła

trening : pon/śr/pt
1. przysiad 3x10 / ewentualnie wykroki
2. podciąganie w szerokim - faza negatywna 3x10
3. wl 3x10
3. mc 3x10
4. wyciskanie na barki 3x10
5. bic 2x10 lekko
6. tric 2x10 lekko

+ brzuch
po treningu 25min aero - tetno 130-140

wt/czw/sob - aero 35-45min - tetno 130-140

Wiem ze nie powinno się łączyc mc,siadu,wl na jadnej serio treningowej, lecz ja bardzo lubie te 3 ćwiczenia, ewentualnie zastępuje siad wykrokami.

Wydaje mi się ze wszystko powinno być ok, przewiduje po jakims czasie dołozenie po seri do kazdego cwiczenia jak będzie juz brakować.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
Przysiady zostawiając na każdym treningu lub rób je zamiennie z mc. Jak je zostawisz to mc zamienił bym na dociaganie albo RDL. Dodaj też serii w tych ćwiczeniach które wymieniłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
3 seriami nie zbudujesz siły.

Zrób 2 zestawy.
W etapie 4 masz dobry program:

https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html



Jednakże masz trochę sprzeczne cele.Do budowania siły potrzebny jest dodatni bilans kcal(przy dobrych wiatrach bilans zerowy).

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słuchajcie, moze ujme to tak - jestem słaby w ch**j, ale redukcja musi byc bo w pasie 95... z tym ze nie jestem otyły lecz bardziej pod skinny fat. Na redukcji polece pewnie ze 3 miechy jeszcze i poprostu nie chciałbym stać w miejscu z siłą. Zastanawiam sie czy to wogóle możliwe..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Nie schodź drastycznie z kcal.Daj bilans na +/- zero i dodaj systemy energetyczne.Wtedy siła podskoczy bez wątpienia.

Kcal ucinaj jeśli zajdzie taka potrzeba(redukcja przystopuje).

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Propozycja treningu ACT z moim sprzętem

Następny temat

Plan FBW dla kobiety do oceny

WHEY premium