SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Armstrona + Siłownia

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez adzik123 z działu Dzienniki treningowe dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 138
Witam

Od 3 tygodni ćwiczę 5 razy w tygodniu trening Armstronga (Poranny trening 3 serie pompek na max oraz wieczorem zróżnicowany trening na drążku)Póki co jestem bardzo zadowolony z efektów , siła wzrosła o 23% a wizualne postępy szczególnie widać w bicepsie tricepsie oraz przedramieniu.Niestety wygląda to nieproporcjonalnie do reszty ciała wiec od tygodnia chodzę 2razy w tygodniu na siłownie(poniedziałek,piątek)i chce ćwiczyć barki oraz klatę oczywiście obie partie na jednym treningu.Niestety nie wiem jakie ćwiczenie dobrać aby rozbudować każda część w partii. Mam pomysł aby robić 7 ćwiczeń klatki:
1.Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej wąskim uchwytem
2.Wyciskanie w leżeniu na ławce poziomej
3.Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej-głową w górę
4.Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej głową w dół
5.Rozpiętki ze sztangielkami w leżeniu na ławce poziomej
6.Przenoszenie sztangielki w leżeniu w poprzek ławki poziomej
7.Tak zwane szwedki
oraz 6 ćwiczeń na Barki
1.Wyciskanie sztangi za głowę
2.wyciskanie sztangi z przed głowy
3.Unoszenie sztangielek bokiem w górę
4Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia
5.Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia
6.Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami

Mój cel ? Póki co ważę 75 kg i chce zobaczyć co do się zrobić z tej wagi.Moje pytania ... czy ćwiczeń nie jest za dużo jak na jeden trening ? po ile serii i powtórzeń powinienem robić ? Z góry dzięki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zastąpienie dania w diecie

Następny temat

Czy dobra dieta

WHEY premium