SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening 5x w tyg

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 147
Witam obecnie lece tym o to treningiem
Poniedzialek nogi uda lydki
Wtorek Klatka przod barkow i bok barkow
czwartek triceps biceps
piatek plecy tyl barkow
Chcialem wrzucic priorytet na nogi i cwiczyc je 2x w tyg. Myslalem tak
Poniedzialek nogi tyl barkow i przod
wtorek klata triceps
nie wiem jak tu dokladnie wzucic reszte plecy biceps tyl barkow i nogi pomozcie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 5302 Napisanych postów 33743 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 663831
A nie lepiej do tego co masz dołożyć po prostu jeszcze jeden dzień nóg a resztę zostawić jak jest.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3942 Napisanych postów 45158 Wiek 254 dni Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 339381
Nogi
Góra PUSH
x
Nogi
Góra PULL

I po co kombinować?
Jeśli chcesz pójść ostro z treningiem nóg, to w dniu PULL odpuść wszelkie ćwiczenia angażujące dolny odcinek grzbietu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 382 Napisanych postów 37469 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126387
dzielenie grup jest dobrym pomysłem a pięciodniowy schemat daje dobre możliwości- ja by proponował spróbować i rozdzielić uda, plecy też możesz, barki, te ostatnie nawet na trzy części...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2784
Jak dla mnie jeden dobry trening nóg tez wystarczy i nie trzeba dzielic :) a trening 5 x w tygodniu tak jak mowicie daje wiele opcji godnych uwagi

Tylko wiara we własne siły gwarantuje sukces

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 382 Napisanych postów 37469 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126387
Karjan
Jak dla mnie jeden dobry trening nóg tez wystarczy i nie trzeba dzielic :) a trening 5 x w tygodniu tak jak mowicie daje wiele opcji godnych uwagi

konieczności nie ma lecz warto podzielić choćby dla nowych doświadczeń, a i czasami lepiej jest jednak dotrenować konkretniej określone mięśnie dzieląc je właśnie na części- choćby tak dwugłowy ud, w praktyce nigdy od niego nie zaczynamy treningu bo są przysiady itp., a tutaj można zacząć od żurawia itd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Złamanie podstawy czaszki, odgłobienie kości czaszki

Następny temat

Prosze o porade

Shaker