SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening 5x5

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22704
Chciałbym przedstawic mój plan 5x5 i poddac go ocenie.
Trening podziele na A i B
A
Przisiad ze sztangą 5x5
Podciaganie na drązku5x5
Wyciskanie 5x5
Wyciskanie żolnierskie do lini uszu 5x5
B
Martwy 5x5
Dipsy 5x5
Yates rows 5x5
Wycisk sztangielek 5x5
I tu mam dylemat nie wiem czy dodac cos na ramiona czy zostawic tak jak jest ogólnie robiłem HST bez ramion i praktycznie nie ruszyły. Prosze o jakies sugestie i rady co do ilosci serii i dodatkowych cw na ramiona
Pozdroo

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...wi,ęc już widze, ze wszystko ok.

na biceps i triceps raczej dawaj po 3 serie- nie jest to ilośc przesadna napewno.

powodzenia więc, życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jak nie trenujesz to jak mają ruszyć?

czemu akurat taki plan wybraleś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
heh no wlasnie, poczatkujacym moze wystarczy taki plan na rozwoj.

dla zaawansowanych ludzi potrzeba kilku cwiczen (1-2) specjalistycznie na ramiona zeby naruszyc strukture tego miesnia, zeby dać jakis bodziec do jego regeneracji oraz wzrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
zdecydowanie nie jest to plan dla 15latka! kregoslupa jeszcze nie przeszczepiaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22704
Po pierwsze nie mam pietnastu lat . Brat powiedziałem ze na ty forum są specjaliści to mi pomogą.
Mógłbym prosić o pomoc co do tych ramion.
Pozdro
czemu ich nie trenowałem??
Ponieważ wiekszość z ludzi w AD popiera plany minimalistyczne i ja pod wpływem tych wypowiedzi również taki zrobilem lecz na moje ramiona nie podziałał.
Wybrałem taki plan ponieważ na FBW najlepiej mi idzie czeste sesje + progresja robią swoje

Zmieniony przez - Cineko w dniu 2008-11-05 07:51:54

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 445 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6694
Dodaj w trenigu A coś na bicu lub trica, jeżeli np dodasz jakieś ćwiczenie na biceps to w B na triceps. Ja tak zrobiłem i byłem zadowolony.

:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22704
Czyli mówisz zeby zrobić cos takiego
Przisiad ze sztangą 5x5
Podciaganie na drązku5x5
Wyciskanie 5x5
Wyciskanie żolnierskie do lini uszu 5x5
plus unoszenie sztangi na biceps 5x5
a w drugim dniu tak
Martwy 5x5
Dipsy 5x5
Yates rows 5x5
Wycisk sztangielek 5x5
francus 5x5
Czy w ten sposób efekty będą odpowiednie czy np bic i tric razem na kazdej sesji treningowej
Prosze o pomoc i pozdrawiam

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 445 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6694
Tak, właśnie o to mi chodziło.

:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...ale czemu 5x5 ?
- nie jest to za bardzo "kulturystyczyny" zakres

noi czemu trzeba z każdego wyciagać slowko po słowku, żeby probowac plan dobrze poprawić- czyżby poprawiającym bardziej zależało na poprawieniu niz wnioskującym o poprawę[jesli tak to zaiste kuriozalne sa to przypadki, choc dośc częste, niestety]

napisz ponadto jaki masz staż, w jaki sposob- w przybliżonym opisie oczywiście- do tej pory trenowałeś, jake ćw., połaczenia, powt. jesli chodzi o ich ilość, także objętość uważasz za najefektywniejszą, no i dokladnie okresl cel.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-11-05 17:18:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22704
Staż ok 8 miesięcy
Cel masa miesniowa
No ostatnio 3 miechy temu HST które sądze ze miało za małą intensywność( plan jak powyrzej i nie trenowalem ramion za radami ludzi z AD) od miesiąca Split ale sądze ze to nie jest to wg mnie miesien jest za mało razy stymulowany .
Ćwiczyłem w kulturystycznym zakresie pow 12-6
A te 5x5 wymyśliłem ponieważ potrzebuje jakiegos dobrego FBW ze sporą intensywnoscią.
Sądze ze przyblizyłem nieco moje zamierzenia.
Pozdrawiam

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 445 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6694
apokalipsa moim zdaniem najlepiej na początku fbw,hst,czy te 5x5, ponieważ kładzie ono głównie nacisk na duże partie, a później, gdy się już osiągnie "większe" wymiary, można zacząć dodać mniejsze partie i zacząć pracę nad szczegółami. Co nie znaczy, że każdy musi się ze mną zgadzać i tak ćwiczyć, równie dobrze można ćwiczyć splitem.

:P

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia bicepsów

Następny temat

sztanga łamana różne ćwiczenia -znawcy wypowiadac sie

Wiecej