SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening 3 x tyg

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
1 tydzień
Pon -A1
Śro - B1
Pią - A2
2 tydzień
Pon - B2
Śro - A1
Pią - B1

A1
- przysiad 4x5
- dzień dobry 4x10
- wiosłowanie 5x6
- uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem 4x8
- wspięcia na palce w staniu 4x15

B1
- wyciskanie sztangi na płaskiej 3x5
- rozpiętki 3x10
- wyciskanie w staniu 3x8
- triceps 3x8
- pompki w podporze tyłem 3x10
- unoszenie nóg w zwisie na drążku 3x10
A2
- martwy ciąg 3x5
- wykroki 3x10
- podciąganie na drążku 4x6
- uginanie ramion nachwytem 3x8
- RDL 3x15

B2
- wyciskanie sztangi na skosie 4x6
- wyciskanie sztangielek na płaskiej 4x8
- wznosy ramion bokiem 4x12
- prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia 4x8
- skłony w leżeniu głową w dół 3x10
- skręty tułowia 3x10




Sprzęt:
sztangi, sztangielki, ławka prosta, skośna, modlitewnik, drążek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Connecting

no spoko tylko dla kogo ten plan kolegi czy brata jak tak to wypełnij za nich ankiete albo jezeli dla ciebie ma byc to ty wypełnij ja , bo ja niewiem dla kogo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
Płeć : m

Wiek : 18

Waga : 78

Wzrost : 177

Cel treningowy : ogólna poprawa sylwetki

Staż treningowy na siłowni : kilka lat z przerwami. Ostatnie 2 miesiące fbw

Uprawiane inne sporty : brak

Dieta : zbilansowana

Przeciwskazania medyczne : brak

Zażywane suplementy : brak

Ostatnio przerabiany plan: fbw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
"Ostatnie 2 miesiące fbw " - i jak efekty odczucia , przestał plan działać że go zmieniasz , pokaz jak wygladał


i najwazniejszy punkt podaj cieżary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad,martwy,wyciskanie)??? nie maxy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
FBW standardowo
3 x tyg

Nogi: Przysiady ze sztanga na barkach 3s
Plecy: Wiosłowanie sztanga 3s
Klatka: Wyciskanie sztangi na skosie 3s
Barki: Wyciskanie sztangi z za glowy 2s
Biceps: Uginanie ramion ze sztanga 2s
Triceps: Wyciskanie sztangi wasko 2s

efekty/odczucia - jak najbardziej na + ale po prostu już mi się znudził

co do ciężarów - na stanie mam narazie max 30kg, ale teraz mam zamiar zmienić plan i dokupić żeliwo. Dlaczego tak mało? Ano poważna kontuzja 2 lata temu i powoli zwiększam obciążenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
'efekty/odczucia - jak najbardziej na + ale po prostu już mi się znudził " liczysz na postep to podejdz do tego dorosle jezeli dany plan sie sprawdza to na nim trenujemy wazne że idziemy do przodu, zmiany tego typu niekoniecznie musza na dobre wyjsc.

"co do ciężarów - na stanie mam narazie max 30kg" z tym obciazeniem to lipa, wiecej osiagniesz trenujac własnym ciałem.


pozatym ten FBW słaby , wiosło po przysiadzie, wyciskanie za głowy i skupiasz sie na małych partiach bezsensu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
'liczysz na postep to podejdz do tego dorosle jezeli dany plan sie sprawdza to na nim trenujemy wazne że idziemy do przodu, zmiany tego typu niekoniecznie musza na dobre wyjsc. ' - nie muszą wyjść na dobre czyli że zacznę cofać się w rozwoju tak?

'z tym obciazeniem to lipa, wiecej osiagniesz trenujac własnym ciałem.' - napisałem że 2 lata temu miałem dosyć ciężką kontuzję, a nie mam zamiaru być zawodowcem, chcę po prostu podnieść swoją ogólną sprawność fizyczną, swoje samopoczucie


'pozatym ten FBW słaby , wiosło po przysiadzie, wyciskanie za głowy i skupiasz sie na małych partiach bezsensu . ' - FBW by georgu



Możemy się skupić na poprawię obecnego planu? Nie chcę być zawodowcem, zrobić 7% bf, ani plażówki. Chcę jak normalny człowiek pochodzić na siłownię i porzucać trochę żelastwem bo sprawia mi to frajdę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Connecting

FBW by georgu - mocno nie aktualne , to był taki zbiór autora dostepnych informacji na temat FBW

bierz jakiegos gotowca np uzytkownik TRAKTOR takie proponuje i trenuj, nie ma znaczenia czy ty dla siebie czy zawodowo czy amatorsko zasady sa wszedzie takie same kazdemu zalezy na jakims postepie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

split do oceny

Następny temat

FBW do oceny !

WHEY premium