SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening 13 latka

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez georgu z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 114
Co powinienem robic
Mój berat tez trenje ale aj sie za bardzo nie orientuje
Jakie cwiczeniea
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 549 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4059
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp

Wrrrr

Zmieniony przez - smithi77 w dniu 2007-11-27 16:30:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 114
I jaki sprzet do tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2572
zaraz cie skrzycza za to ze sie do zelastwa rwiesz w tym wieku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18020
za sprzet wystarczy ci drazek, ekspander i obciazenie wlasnego ciala. W tym wieku nie powinienes brac sie za ciezary, lepsze jakies cwiczenia ogolnorozwojowe jak np. basen, SW czy gra w jakims klubie. Jesli zalezy ci na cwiczeniach to jak pisalem zacznij od podciagania sie na drazku, robienia pompek, brzuszkow, przysiadow, korzystaj z ekspandera a za 2-3 lata jak bedziesz mial solidne podstawy do rozpoczecia cwiczen zabierz sie za zelastwo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 114
narazie sie nie rwe do ciezarow rtylko do wyrobieniea sobie formy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68988
zajżyj do treningu domatora... tam znajdziesz cos dla siebie

Niech nas nienawidza tak mocno , jak sie nas lękają.
Kaligula

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18020
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Przenosze dla dzialu dla ciebie

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 114
Dzisiaj z moim bratem ktory juz cwiczy od 2 lat trenuje i wszysto mi podpwowiada co mam zrobic take spoko0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 682 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18321
Nie łap sie za żadne żeliwo !! Zrozum poczytaj post użytkownika "Koniu151" temat jest o plecach może Ci przemówi do rozumu. Masz 13 lat zrozum zacznij pływać biegać skakać na skakance wykonywać jakieś pomki i lajtowe ćwiczenia !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4381
Ja Ci proponuje żebyś zapisał się najlepiej na coś ogólnorozwojowego 13 lat to odpowiedni wiek a nawet już trochę za późno na jakieś sztuki walki również gry zespołowe piłka nożna , kosz itp poprostu nie siedź przy kompie i nie graj biegaj fikaj w tym wieku masz jeszcze na to czas napewno nie bierz się za żadne ćwiczenie typowo z siłki i trening domatora też myślę że za wcześnie 13 lat po co mu pompki ludzie?? :p zapisz się na jakąś sekcje np Karate to jest dobry sport na początek sam od niego zaczynałem

Płacz na treningu, śmiej się podczas walki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening domowy bez sprzetu-korekta

Następny temat

Najszerszy grzbietu

WHEY premium