SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Śr, Sob, Niedz Problem z doborem treningu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 610

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

30

Waga

80

Wzrost

176

Cel treningowy

redukcja

Staż treningowy na siłowni

1,5 roku

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

full

Dieta

zrównoważona

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

ZMA, zielona herbata oraz kofeina

Ostatnio przerabiany plan

FBW

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

przysiad 100kg 5x5; MCkg 120 5x5; ławka slabo 65kg 5x5
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105
Witam,

Prosiłbym o poradę w doborze ćwiczeń. Od lutego żona wraca do pracy po urlopie macierzyńskim na pełny etat. Jedyne dni treningowe jakie jestem w stanie sobie zorganizować to wtorek/środa, sobota oraz niedziela. Od razy zaznaczam, że nie jestem w stanie inaczej rozłożyć dni treningowych. Jestem w stanie poświęcić max 1h na treningDo tej pory trenowałem dość długo FBW (przysiad, płaska oraz MC) 3x tydź, 5x5.
Myślałem o następującym treningu:
środa: przysiad system RPT; overhead press 5x5 + Tabata
sobota: klata RPT; pompki 3x max + Tabata
niedziela: MC RPT; chin up RPT + Tabata

lub

2x FBW (przysiad, płaska oraz MC) a w niedzielę... ramiona (barki; bic i tric) również z Tabata

Myślałem również uderzyć góra/dół jednak czasu na trening może mi zabraknąć.

Co myślicie o moich pomysłach na trening. Proszę o uwagi oraz sugestie w jaki sposób Wy byście postąpili w mojej sytuacji.
PS. Nie mogę zmienić dni treningowych oraz czasu jaki mogę poświęcić na trening
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
A dlaczego nie zastosujesz klasycznego podziały push pull lub góra dół przy takich dniach treningowych pasuje jak ulał

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105
Jakie cwiczenia bys doradzil jezeli chodzi i push pull (legs?) by zmiescic sie w jednej godzinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Ograniczyć się na każdym treningu tylko do podstawowych ćwiczeń i w miarę kontrolować przerwy między poszczególnymi seriami i ćwiczeniami. Spokojnie się w godzinę zmieścisz

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa czy Redukcja PROSZĘ O POMOC

Następny temat

Prośba o ułożenie planu treningu

WHEY premium