SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 136 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4005
Witam.
Chciałbym was zapytać czy taki układ planu treningowego jest dobry ;)

Pon: Klata + Plecy + Brzuch
wt: Wolne
śr: Tric + Bic + Przedramię + Brzuch
czw: Wolne
pt: Nogi + Bary + Brzuch

{Brzuch to zależy czy będzie mi się chciało więc na to nie patrzcie ;P To jest tylko od górne założenie że z 2razy w tyg brzuch ćwiczę ;) }

Wcześniejszy plan:

Pon: Klata + Bic + Brzuch
wt: Wolne
śr: Plecy + Tric + Brzuch
czw: Wolne
pt: Nogi + Bary + Brzuch

dlaczego taka zmiana?
Ponieważ w ciągu 2 dni plecy nie są wstanie się zregenerować(ee raczej stawy dolnego odcinka kręgosłupa ;) ) i w pt. podczas ćwiczenia nóg (przysiad) nie jestem wstanie wyciskać co jakiś czas większego obciążenia, ponieważ kręgosłup nie wytrzymuje ;/

Chciałem dodać, że nie ćwiczę pod kulturystykę...
interesuje mnie tylko siła... im więcej wycisnę tym bardziej mi się podoba ;P

Pozdrawiam i proszę o rzetelną odpowiedź ;)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18lat [w czerwcu tego roku]

Waga: 76,5kg

Wzrost: 179cm

Cel treningowy: SIŁA+MASA ;)

Staż treningowy na słowni: od kwietnia 2009roku dla zabawy[z przerwami] od 3września 2009roku ciężki trening ...

Uprawiane inne sporty: czasami biegam ;) no i wiadomo lekcje w-f(kosz,siatka,noga,lekkoatletyka ;) ) ;D

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full osprzęt

Dieta: odżywiam się zdrowo jednak nie zachowuje poprawnych norm dietetycznych :)

Przeciwskaznania medyczne: najprawdopodobniej szpotawa i coś nie tak z dolnym odcinkiem kręgosłupu... ale są to tylko moje domysły ponieważ dopiero chodze po lekarza aby dowiedzieć się co i jak jest

Zażywane suplementy: 2cykle: "kreatyna + dextrose"

Zmieniony przez - przemo1999 w dniu 2010-05-06 13:29:33
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3/4 hst i co dalej

Następny temat

Kaptury 3 x week

WHEY premium