SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening / Zakup Sprzętu

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Masz dopiero 13 lat wiec z dieta nie przesadzaj ale tak ogolnie to staraj sie trzymac diete z bilansem kalorycznym na plus. Na poczatku powoli wykluczaj ze swojego jadlospisu fast foody, napoje gazowane, smazone potrawy, chleb bialy, ziemniaki ( choc te mozesz jesc po treningu),platki kukurydziane, wedliny , a zastap to ryzem, kasza, platkami owsianymi, piersiami z kurczaka, itp. Ogolnie jedz rzeczy jak najmnije przerobione, czyli najzdrowsze.
https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html

Tzn. boli mnie przy za ldugiej grze w pilke nozna. Ale ogolnie przy zbyt duzym jak dla mnie wysilku.

btw: a trening na Twoim miejscu bym sobie odpuscil. Starczy karate i football, za wczesnie na jakikolwiek trening. Za 3 lata mozesz probowac robic jakis trening silowy.

Zmieniony przez - kooteK92 w dniu 2009-07-16 19:46:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 784
Mhm, fast foody itp to odstawiłem dawno temu.
Rano zawsze jem musli z mlekiem 3,9 . W pracy o 12 2 kanapki i o 16 obiad. Jakaś kanapka na noc i tyle. Po moich posiłkach na dzień.

U mnie to samo, czasem po treningu muszę robić masaż kolan przez kilka min. Żeby w ogóle chodzić. Albo czasem jak się lekko walnę czymś, nie wiem nawet o stół i trafie w dolną część kolana , normalnie umieram z bólu ;x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
To duzooo za malo jesz. Powinienes jesc ze dwa razy tyle. Ogolnie 5-6 posilkow, co 3 h.

To wkoncu boli cie kolano, czy okolice posladka ?

Jak pisalem wczesniej, ja bym Ci odradzal trening silowy, na najblizsze 3 lata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 784
Dlaczego ;x ? trenuję Amerykański Football i potrzebuje mieć do tego kondycje więc przestanie trenować odpada.

Plecy i kolana ;x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Wiec zacznij biegac i wykonuj cwiczenia bez obciazenie, z wlasnym cieazrem ciala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 784
mhm, ale hantle i drążek mi się raczej przydadzą ,nieprawdaż?
A o to mój trening
Trenuje codziennie:
Rozgrzewka, 4 serie po 10 pompek normalnych, wspięcie na palcach na jednej nodze 40x potem druga 40x i obydwie 30x, 30 brzuszków z nogami na łóżku, pompki z jak najbliżej rękoma do siebie 2 serie po 10, Bieg 10 min. Potem rozciąganie.

Zmieniony przez - ImNotEmo w dniu 2009-07-16 20:22:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Trenuj 3 razy w tygodniu i uloz sobie jako taki plan z obciazeniem wlasnego ciala i uzyj cwiczen bardziej na dynamike. Znajdziesz troche w internecie.

Chociazby ten trening z dolu strony : https://www.sfd.pl/Trening_metoda_drabinkową-t505607-s2.html , nie jest on moze typowo nastwawiony na dynamike, ale wyglada fajnie, do tego biegi, rozciaganie i bedzie jak narazie git.




Zmieniony przez - kooteK92 w dniu 2009-07-16 20:26:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 784
mhm, nie rozumiem czemu nie mogę robić tego codziennie. Nie jestem zmęczony ani nic więc ;x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Bo przetrenujesz sie po pewnym czasie i przyniesie to odwrotny skutek do zamierzonego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 784
czyli w pon.śr.pt.sob trenować ?
Mhm, mam pytanie. Jak sie przyzwyczaic do biegania ? Biegam od tygodnia 10 min a nadal musze sie zatrzymac na kilka sec w polowie by odpoczac.
Na rowerku stacjonarnym jezdze 1,30 godz. bez zadyszki.

Zmieniony przez - imnotemo w dniu 2009-07-17 07:07:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningu oraz dieta dla początkującego.

Następny temat

Hantle ok. 10 kg - jak zrobić?

WHEY premium