SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening + suple POMOCY

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1
Witam,
Potrzebuje pomocy w pewnym temacie, widzę że jest tu dużo fachowców i na pewno dobrze doradzicie.

Mam 30 lat ważę 107 kg wzrost 184 cm. Moja stała waga zawsze była 85 - 90 kg. Od 2 tygodni jestem w treningu redukcyjnym.
Trenig wygląda następująco:
- rozgrzewka orbitrek 10 min
- trening na wszystkie partie 2 serie po 15 - 20 powtórzeń małymi cięzarami
- 10 minut bierznia
- 10 minut orbitek

Moje pytania:
1. Czy wspomóc się jakimiś suplementami, spalacz tłuszczu, białko?
2. Ćwiczę wieczorami po treningu wracam o 22:00 co mam zjeść po treningu. Kiedyś jak cwiczyłem to piłem białko whey protein i to piłem po treningu.
3. Czy po treningu warto wchodzić do sauny?

Dziękuje z góry za pomoc i czekam na cenne wskazówki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 147 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4076
No więc tak ; według mnie . Jak cię stać nie masz na co wydawac pieniędzy kup sobie jakiegoś spalacza . Ja kiedyś osobiście zakupiłem "Clenburexin" - chyba od VM jego głównym składnikiem chyba jest, zdaje się coffeina- która możesz oczywiscie uzyskac z czarnej parzonej bez cukrów i dodatkow :) na zmiane z zielona herbatka i juz sie nam powinno cos tam kręcić w dobra stronę.
Ja też ćwicze wieczorami i wracam godzinke wczesniej niz ty , po treningu natychmiast jem bana lub dwa, w domu robie sobie kolacyjke na bazie (kromka razowego chlebka i okolo 125 gram chudego twarożku z jakimś tam zazwyczaj warzywem) do tego zielona herbatka i po godzinie kima . Powinieneś pod uwagę wziąsc to ze wazę mniej od Ciebie ale udało mi się zredukować 11 kilo (nie wiem dokladnie w jakim czasie ale około 3-4 miesięcy) . Więc powinieneś wszystko układać pod siebie. A jeżeli masz lenia , nie potrafisz , zamiast supli , daj zarobić dietetykowi niech Ci ułoży dietę i będziesz miał spokój :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 147 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4076
Do tego po trochę powinieneś wydłużać aeroby chociarz do konca nie jestem pewien czy odrazu po treningu , czy nie lepiej by było w dni wolne od silki wykonywac 45 minut aerobów na w miare mozliwości wysokim tetnie. Ja robiłem 45 minut po treningu odrazu 4 razy w tygodniu . Jakoś się sprawdziło ale jeżeli oczekujesz Cudu to napewno bedzie nim dieta ,ktorej bedziesz przestrzegał. A co do sauny wydaje mi sie ze po silce moze być ale gdzies wyczytałem ze max 2 razy w tygodniu to wystarczająca ilość .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Blog] farawayplaces

Następny temat

Plan fbw do oceny

WHEY premium