SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening + Dieta. Pytania

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 245
Witam serdecznie, aktualnie chodzę na siłownie 2 razy / tygodniowo (wtorek, czwartek), ale mogę częściej. Jednak ćwiczyłem spontanicznie, tzn. tu sztanga, tam biceps, brzuch itd. Nie brałem żadnych suplementów, nawet nie wyznaczałem sobie żadnej diety. Zrobiłem niby postępy ale małe, chciałbym żeby te moje ćwiczenia były bardziej owocne. Chodzi mi i o poprawę siły i trochę o sylwetkę, nie żeby być nie wiadomo jaki tylko żeby troszkę się poprawić. I mam parę pytanek do Was.

1. Zamierzam brać jakiś Carbo i białko - nie drogie bo nie potrzebuję wielkich efektów, ale żeby było takie żeby coś pomogło. Czytałem dużo o różnych białkach, czy tj. Wpc protein plu, WPC Protein ECONO 70, WPC ECO będą pomocne? Które z nich najlepsze? Czy jakieś inne?
2. Czy mogę pogodzić trening na siłę i sylwetkę i jak to zrobić?
3. Czy codzienne robienie pompek nie zaburzy tego?

Dziękuje bardzo z góry o odpowiedzi, a przepraszam że mało pomiarów jest w profilu ale nie zdążyłem sprawdzić.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
1. O suplach pomyśl za pół roku dopiero.
2. Wystarczy znaleźć sobie dowolny trening na masę, początkowo powinieneś uświadczyć rekompozycji składu ciała.
3. Zaburzy, bez sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 245
Pandarek
1. O suplach pomyśl za pół roku dopiero.
2. Wystarczy znaleźć sobie dowolny trening na masę, początkowo powinieneś uświadczyć rekompozycji składu ciała.
3. Zaburzy, bez sensu.


1. Okej a czy powinienem jeść więcej produktów z białkiem ?
2. Aha okej
3. Oki

Dzięki za pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Możesz, ale na tym etapie organizm i tak nie wykorzysta powiedzmy 2,5 grama białka na kilogram masy ciała, więc nie ma sensu się zajadać białkiem- jego podaż długo nie będzie wąskim gardłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 245
Pandarek
Możesz, ale na tym etapie organizm i tak nie wykorzysta powiedzmy 2,5 grama białka na kilogram masy ciała, więc nie ma sensu się zajadać białkiem- jego podaż długo nie będzie wąskim gardłem.


Aha ok dzięki, czyli jako "początkujący" mam po prostu robić swoje i nie przejmować się dietami, a czy jest jakaś zależność że jak jestem początkujący to powinienem np. częściej / rzadziej coś ćwiczyć? Czy tak jak jest w tych planach niektórych ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Nie powiedziałem, że masz się nie przejmować dietami. Czytaj ze zrozumieniem. Masz jadać zdrowo.

Co do treningu- standardowy plan powinien się sprawdzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 245
Pandarek
Nie powiedziałem, że masz się nie przejmować dietami. Czytaj ze zrozumieniem. Masz jadać zdrowo.

Co do treningu- standardowy plan powinien się sprawdzić.


No, no źle się wyraziłem. Mam nie "przesadzać" z białkiem. Okej dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co robic WYCINKĘ CZY MASE ?? !!!

Następny temat

Trening interwałowy i wyciskanie sztangi?

WHEY premium