SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening, a regeneracja

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 63

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez Inezz96 z działu Szybkie pytania bez logowania. Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10764 Napisanych postów 46850 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Zacząłem trenować MMA. Zajęcia są bardzo fajne. Jednak w drugim tygodniu tak nam wypada, że mamy 3 treningi z rzędu poniedziałek, wtorek, środa (bo święto jest w ten czwartek) i nie wiem czy dam radę, zwłaszcza jeśli chodzi o elementy zapasów (obalenia, wynoszenia). Zakwasy mam duże i wczoraj po treningu miałem taki pulsujący ból mięśni pleców po lewej stronie, ale dziś rano przeszedł. Nie chciałbym opuszczać treningu, ale nie wiem czy dam radę i po prostu nie poczekać, aż organizm przyzwyczai się do takiego treningu i wtedy np. w przyszłym czy następnym tygodniu dołożyć jeszcze jeden trening, a w tym tygodniu pójść na trening w poniedziałek i środę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 58 Wiek 17 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1032
Jeżeli masz zakwasy to nie szedł bym na trening we wtorek. Nie do końca się jeszcze zregenerowałeś. Nie ma co się katować jeżeli dopiero zacząłeś ćwiczyć. Pewnie za jakiś czas ciało się przyzwyczai i będziesz mógł zwiększyć ilość treningów :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niedoczynność tarczycy, odchudzanie, porady, trening i suplementy

Zestaw 1