SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trener dla przyszłego zawodnika

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 19 lat Na forum 339 dni Przeczytanych tematów 193
Witam !!! Mam 19 lat i mam swoje małe marzenie żeby spróbować swoich sił w sportach sylwetkowych a dokładniej w fitnessie sylwetkowym. Mam już pewien staż na siłowni (1,5 roku ) ale nie wiem czy dobrze planuje swoje treningi czy odpowiednio dobieram kaloryke diety. I właśnie dlatego chciałbym mieć nad sobą osobę która by mi w tym pomogła. Szukam trenera który szykował już zawodników do startów. Od października planuje zacząć studia w Gdańsku i fajnie by było żeby trener był też z tamtych okolic. No i oczywiście żeby nie było za drogo ( student nie ma zazwyczaj za dużo pieniędzy ). I chodzi mi głównie o plan treningowy i rozkład makroskładników. Polecicie mi kogoś ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 4089 Napisanych postów 42387 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 341098
Pewnie sporo chłopaków z tego działu, którzy startują mogło by ci pomóc
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 9653 Napisanych postów 114469 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1370149
z gdanska masz konia tylko nie wiem czy pod zawody szykuje
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 4089 Napisanych postów 42387 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 341098
Koniu chyba specjalizuje się w 'śmiertelnikach'

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 923 Napisanych postów 4497 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 125847
Młody, jak Cię nie stać na trenera to zapomnij o wyczynie. Dieta i suple pod zawody to kilka kafli a Ty masz myślenie "ŻEBY BYŁO TANIO BO JA STUDENT". Bez potężnego wkładu finansowego zapomnij o miejscu na podium w jakichkolwiek liczących się zawodach.

Przecież tutaj na forum wielu chłopaków wspominało o wielkim wkładzie finansowym niezbędnym by rywalizować na odpowiednio dużym poziomie...
2

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2229 Napisanych postów 13701 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 211301
Gats 2
Młody, jak Cię nie stać na trenera to zapomnij o wyczynie. Dieta i suple pod zawody to kilka kafli a Ty masz myślenie "ŻEBY BYŁO TANIO BO JA STUDENT". Bez potężnego wkładu finansowego zapomnij o miejscu na podium w jakichkolwiek liczących się zawodach.
dokladnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 9653 Napisanych postów 114469 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1370149
sam trener to spory wydatek, co innego taki co Ci rozpisze diete i trening a co innego taki co Cię będzie non stop prowadził.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mazi road to Men's Physique 2019