SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trener Personalny Online Przemysław Kozak

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 159644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 945
*****UPDATE*********

Redukcja zakończona bardzo pomyślnie (efekty widac pare postów powyżej), a teraz sprawozdanie z masowania.

Dla mnie zawsze masowanie oznaczało troche miesnia, + tłuszcz.

Z Przemkiem wygląda to troche inaczej... mięsnie + MINIMALNA ilość tluszczu jak może i w ogóle jego brak.

Na zdjęciu z redu ważę 69kg (Końcówka sierpnia), aktualnie 75 (zdjęcie robione 17 października). W pasie +3cm z 76 na 79cm.

Zdjęcie dodane tutaj, jest to porównanie sprzed redukcji (Połowa maja), oraz zdjęcie z 17 października.

SIŁA ZAp*****LA!!!!!!!!!!!!!!!! Polecam! :D




Zmieniony przez - Volltaire w dniu 2013-10-20 14:58:24

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 479
Jestem pod opieką Przemka od 8 tygodni, moja żona również. Zaczynałem z wynikiem na wadze 133,7, a teraz mam 124,4. Żona zjechała w tym samym czasie 8,5kg. W zasadzie można by powiedzieć, że udało się nam to bez specjalnych wyrzeczeń (no dobra do piwka czy wina tęskno ;)), jedząc zdrowe rzeczy w ilościach spokojnie wystarczających, żeby nie być głodnym.
Do tego podejście Przemka pozwala rozwinąć kulinarnie skrzydła i naprawdę świetne rzeczy powstają w kuchni na podstawie jego rozpiski.
Ponieważ jeszcze długa droga przede mną (124,4 to nie jest wynik, na którym chcę spocząć ;)) to ze zdjęciami wstrzymam się do bardziej spektakularnych efektów.
Łukasz

Niech moc będzie z Wami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25924
Z Przemkiem jestem w kontakcie od 10 tygodni. Z początku waga 105.5 kg , na dzień dzisiejszy waga 89.5-90kg. Nie jest to oczywiście koniec redukcji ani współpracy :), ale wystarczająco dużo czasu minęło aby szczerze polecić Przemka osobą niezdecydowanym na jego usługi. Posiłki są mega smaczne a trening dostosowany do potrzeb, wystarczy trochę chęci od siebie i można robić postęp.




"Jeżeli przynajmniej śnisz, żeby mnie pokonać, lepiej, żebyś się obudził i przeprosił" - Muhammad Ali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1
Witam ! z Przemkiem współpracuje od 11 tyg , jestem bardzo zadowolony , efekty powalają , z pasa leci bardzo ladnie (-12 cm) , kondycja poprawila sie bardzo a i sila poszła do przodu , trening jest ciezki ale cos za cos za to dieta czysta przyjemnosc zero katowania sie jem smacznie i nie chodze glodny teraz zaczynamy masowac , mam nadzieje ze bedzie rownie skutecznie pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 699
Witam, ja niestety nie polecam. Po ponad 3 tygodniach diety i ćwiczeń, przykładaniu się do każdego punktu w planie, rozpisce i nie przekraczaniu wytycznych nawet o 1 gram nie zrzuciłem nic. Pieniądze i wysiłek, które w to włożyłem zostały wyrzucone w błoto. Wiązałem duże nadzieje z całym przedsięwzięciem, była to pewnego rodzaju ostatnia deska ratunku. Nie widziałem dłużej żadnego powodu bycia dalej klientem Konia. Pozdrawiam.

P.S. Nie jest to żaden hejt, po prostu piszę jak było...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Myślę, że takie sądy można by wydawać po 3 miesiącach, nie 3 tygodniach, gdzie na dobrą sprawę często trwa dłużej postawienie metabolizmu na nogi, a jak coś jest "ostatnią deską ratunku" takich zabiegów wspomniany metabolizm zapewne wymaga. Ciężko anonimowo mi się ustosunkować do tego jak przebiegała konsultacja, czy rozpiska była tylko odebrana bez żadnych pytań, czy też w nią interweniowaliśmy, ale zapewne i w tym temacie znajdzie się wielu klientów, którzy poświęcili tygodnie (bez efektów wizualnych) zanim waga ruszyła.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 699
Szkoda tylko, że nie napisałeś tego wcześniej/na początku/gdy napisałem, że coś jest nie tak. Ja nie mam takiej wiedzy i pewnie nigdy jej nie zdobędę, dlatego zwróciłem się do Ciebie. Zawsze wszyscy dookoła mówili, że powinno się chudnąć 1 kg na tydzień optymalnie. Takich efektów oczekiwałem, a nie było żadnych. Jeżeli podejrzewałeś, że coś np. jest nie tak z moim metabolizmem, powinieneś napisać. Zrozumiałbym, zacisnął zęby i szedł dalej. Wydaje mi się, że powinien być choć minimalny czynnik motywujący w postaci 'będzie lepiej'.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Jak pisałem wyżej, ciężko dyskutować z anonimem. także proponuję ujawnić się drogą mailową.

edit:
Tak jak przewidywałem podopieczny trafił do mnie po przebytych głodówkach(dukan) i z "nieciekawym" trybem życia, stąd zastosowana metoda miała na celu napędzanie metabolizmu, po 3 tygodniach zaproponowałem dwuetapowe spotęgowanie tego efektu poprzez odpowiednie czasowe zwiększenie kcal, a następnie ich obniżenie(faza krótka - napędzanie, faza długa - spalanie), niestety klient po 4 dniach pierwszej fazy bez poinformowania mnie zrezygnował z rozpiski z powodu zwiększenia wagi(glikogen) i kontakt się urwał.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2013-10-30 17:45:07

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 699
Po wyjaśnieniach, wszystko okazało się nieporozumieniem. Oczywiście zgadzam się ze sprostowaniem. :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5665
@rykukuku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta 88kg endomorfik

Następny temat

Tłuszcz się nie zrzuca! W kilku miejscach...

WHEY premium