SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trener Personalny Online Przemysław Kozak

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 159346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
Odinstalowałem GG więc od dziś kontakt ze mną jest możliwy tylko przez maila. :)

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 945
Update formy. Na lato zbilem praktycznie caly tluszcz. Teraz masuje do 85kg i bede juz zadowolony :D Jak ktos ciekawy jak dalej bedzie sie rozwijala moja przygoda z budowaniem wymarzonej sylwetki zapraszam na instagrama: http://instagram.com/need4fit_dk

Ps. Dzieki Koniu. Mistrz trener, jak ktos dalej sie waha to niech przestanie i wykupi dietke i trening, nie pozalujecie!

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
Po weekendzie ruszamy z nowym programem na yt, zapraszam do śledzenia naszego FB - na dniach podamy tam szczegóły.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16
Kobiety, które nie miały wcześniej kontaktu z siłownia a chcą uzyskać kaloryfer od tak i natychmiast, niestety to nie realne. Kiedyś też tak myślałam a dieta i ćwiczenia i zaraz będę miała to czego chcę czyli kaloryfer. To bardzo ciężka praca i przede wszystkim motywacja do ciągłego działania. Ja motywowałam się zdjęciami i na tym zawsze się kończyło, zachodziłam na siłownie i nie wiedziałam co z czym łączyć i jak ćwiczyć, kiedy aeroby a kiedy ostre ćwiczenia na siłowni. Zawsze szukałam odpowiedzi na swoje pytania czyli jak ćwiczyć aby wyrzeźbić mięśnie czyli dieta i ćwiczenia( jakie, ile serii, powtórzeń, jak często siłownia, aeroby ), Aż w końcu trafiłam na tą stronę i może mnie ktoś tutaj pomoże, kto ma z tym styczność i zna się w temacie. Dzięki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
U Michała już tylko rower ten sam(i koszulka )...




TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
Od dziś można nas śledzić na Instagramie : http://instagram.com/kozaktrener?modal=true 

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
Z przyjemnością informuję, że z małym poślizgiem ruszyły prace nad nowym programem kulinarnym.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1806
jaki koszt pakietu miesiecznego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57588
Na PW do konia pisz, albo na email.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
exoduz
jaki koszt pakietu miesiecznego?


Cena konsultacji jest "płynna" i zależy od wielu czynników - zaczynając od ilości chętnych w danym momencie i kończąc na indywidualnych życzeniach potencjalnego podopiecznego, także tak jak pisał kolega wyżej - zapraszam na maila.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2014-09-09 15:26:29

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta 88kg endomorfik

Następny temat

Tłuszcz się nie zrzuca! W kilku miejscach...

Wiecej