SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trener Personalny Online Przemysław Kozak

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 159341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
Przemiana Bartka zasługuje na umieszczenie jej w oddzielnym poście.




TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23297
jaka waga/wzrost ?
...
Napisał(a)
Usunięty przez Koniu151 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
Niecałe 9 miesięcy Patryka.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
bossM
jaka waga/wzrost ?


dopiero zauważyłem wpis - waga na koniec ~75kg/183cm, na starcie 106kg.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
22-23 tygodnie Adama.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30
Witam,
piszę do Państwa ponieważ mam pewnien problem z którym nie mogę sobie poradzić. Od bardzo długiego czasu uprawiam sport a od 3 miesięcy chodzę regularnie na zajęcia grupowe - bodypump,combat,xco, grit itp. Jem zdrowo (owoce, warzywa, nabiał, jaja, chude wędliny, mięso, chleb pumpelnikiel, owsianka, płatki etc.),regularnie mniej więcej w tych samych odstepach czasowych jednak moja waga jest ciągle taka sama. Przy wzroście 169 ważę 70 kg.Moje BMI wynosi 24,7, % zawartość tłuszczu-27,5%, tłuszcz w ciele - 19,4kg, beztłuszczowa masa ciała - 51,2kg, płyny-37,5kg.Idealne dla mnie - % tłuszczu-21-33%, tłuszcz w ciele-13,6-25,2kg czyli mieszczę się w normie i wszystko jest ok jednak głowny mój cel to stracenie ok 5-7 kg. Sądziłam że jeżeli zaczne chodzić na takie zajęcia siłowne jak i cardio to napewno osiągnę zamierzony cel jednak kg są dalej te same. Cwiczę 5 dni w tyg czasami 6 po godzinie do 2. Co mogę zrobić więcej żeby moja waga zaczęła spadać ?? Czekam na Państwa odpowiedź.
Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
No Koniu, ciężki orzech do zgryzienia się szykuje

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30
hehehe :) no ja myślę że będzie rozgryziony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57588
Jak Koniu nie rozgryzie to nikt inny nie da rady :) Polecam ze swojej strony w 100%. Efekty niesamowite.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta 88kg endomorfik

Następny temat

Tłuszcz się nie zrzuca! W kilku miejscach...

Wiecej