SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenbolon - jak ogarniczyc kaszel i duszności?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
Nie wiem czy ktoś z was zwrócił na to uwagę, ale kaszel i duszności po trenie są bardzo podobne do typowej reakcji alergicznej.

Chodzi o to, że w ciągu ostatnich 5-ciu lat, 2x w zimę i też z dwa razy koło wiosny, miałem astmatyczne zapalenie oskrzeli. Wprawdzie zdiagnozowanej astmy ani alergii nie mam, ale nie robiłem badań, więc kto wie jak jest naprawdę.

Przed ostatnim strzałem z trenu wrzuciłem i Alertec i Flixotide i zauważyłem znaczącą różnicę. Na duszności przydałby się też Salbutamol w areozolu, ale skończył się już dawno.

Wydaje się, że ten zestaw, powinien załatwić temat kompleksowo.

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
neevsky
Wystarczy nie wpuścić do krwioobiegu.


no i dostales odpowiedz wiec wystarczy nie bic po kablach, zmieniaj miejsca i licz na to ze sie nie wbijesz.. chociaz sally z trenem.. moze byc fajnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Jest to reakcja anafilaktyczna.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
Dokładnie. Czyli jakiś Zyrtec plus rozszerzenie oskrzeli, plus salbutamol i powinno być normalnie.

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Wystarczy nie wpuścić do krwioobiegu.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
??? Czego nie wpuścić do krwioobiegu

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trenbolonu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
serio?

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
EleMelZ
??? Czego nie wpuścić do krwioobiegu


Nie.. nie serio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
Ale o co ci k***a chodzi? Masz coś do powiedzenia w temacie, to proszę. Nie, to wyp*****laj

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pytasz synek "czego nie wpuścić do krwioobiegu" to dostałeś kulturalną odpowiedź. I nie spinaj się tak bo ci żyłka pęknie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
dobra, bez pyskowek

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedłużamy cykl co dalej?

Następny temat

Boldenon + enan + meta + winstrol

WHEY premium