SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenabolon Acetate + Stanazolol Rexogin

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33
Witam !
Od jutra zaczynam cykl trena i stanazol. Chciałbym zbić troche tkanki tłuszczowej i poprawić jakość mięśni.Jak myślicie dobry cykl ? Myślę bić co 2 dzień po każdym. Jeśli ktoś robił podobny cykl opiszcie działanie i efekty .

Poprzedni cykl to teść prolongatum + meta,

Aktualnie
20lat
85kg
170cm wzrostu
43cm bicek
87cm w pasie
184kg na płaskiej

Jeśli ktoś nigdy nie próbował i ma walić głupie teksty to dzieki obejdzie się.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11160
sustjeck
koles duzo wyciskasz na plaske co do twoich wymiarów i wieku albo ja jestem taki slaby i przy bicku 43 to raz udalo mi sie 150 wycisnac no chyba ze masz genetycznie taka sile dolacz testo do trena nawet i w polowie pocztki treena kuska ci bedzie stala a potem falowala...

od tego jest cabaser zeby faja nie padla ale kolega nie slyszal o tym i lapie sie za tren

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaj**isty cykl tren bez tescia :D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33
Że co ze nie pójdzie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ze nie pojdzie ale bedziesz malym mogl jedynie herbate mieszac:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobrze by bytlo jak bys cala ankiete wstawil:) , i dodaj propa 100mg e2d do trenu i bedzie si
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23121
lepiej weź sobie propka i wino a tren odpuść

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
bobek94112
Że co ze nie pójdzie ?


Nie pójdzie, nie wstanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33
Czy ktoś z was wgl stosował tren ? Czy tylko piszecie tak jak ktoś wam powiedział ? Ogólnie słyszałem ze po każdym koksie albo nie staje albo sie kurczy znam kilka osób którzy mają bardzo dużo cyklów za sobą i trena też bili nie mieli zadnych sktutków ubocznych związanych z tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale napewno nie mieli takiej wiedzy malej ze bili tren z winem;) i bez tescia

Zmieniony przez - SzczytusKajmanus w dniu 2014-02-23 17:13:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33
Brali to i polecają więc wole spytać osób doświadczonych . Może w połowie cyklu dołączyć propa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
bobek94112
Czy ktoś z was wgl stosował tren ? Czy tylko piszecie tak jak ktoś wam powiedział ? Ogólnie słyszałem ze po każdym koksie albo nie staje albo sie kurczy znam kilka osób którzy mają bardzo dużo cyklów za sobą i trena też bili nie mieli zadnych sktutków ubocznych związanych z tym


Tu nikt nie bierze sterydów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SAA pod Sztuki WALKI ???

Następny temat

cylk wino+ testa

WHEY premium