SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tren-wyspka-dexaven

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1154

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

29

Waga

110

Wzrost

190

Obwód ramienia

45

Obwód klatki

120

Obwód uda

Obwód talii

95

Staż na siłowni

12

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Split

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Chudniecie

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 302 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8303
Witam,
Mam pytanie może ktoś miał podobnie i doradzi.
14 tyg leciała
Susta 750mg week
Deca 750mg week
11-14 antek 50mg
14-17 hcg
W tym tygodniu czyli 18 tydzień wbilem w pon enan plus tren ace.
We wtorek zauważyłem lekka wysypke na rękach, zaatakowałem wapnem i cynkiem ale bez zmian. W środę poszedł znowu enan plus tren Ace. Wysypka do dziś się utrzymała, udałem się do lekarza, powiedziałem cała prawdę co biorę ile itp. Powiedzial, że pisał na ten temat pracę naukowa i orgaznim ma już dość i odmawia przyjmowania, i pewnie CRP mam wywalone(jest ok badalem). Dostałem dexaven 8mg iniekcja. Teraz mam pić wapno i zejść z cyklu.
Jak wy to widzicie? Myślę, że reakcja na tren mogłaby być taka ale po jednym dniu już wysypka na rękach i plecach plus brzuch? Trena brałem już wielokrotnie i nigdy takiej sytuacji nie było. Wszystko jest jednej firmy również.
Odstawić trena? I wejść np na npp?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 302 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8303
Dzisiaj rano poszedł tren, właśnie mnie wysypalo. Tren poszedł z innego opakowania. Jak ktoś chce mkge wrzucić zdjęcia,.moze jakąs partia jest ch**owa z. IONSa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 621 Napisanych postów 652 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4128
Wyglada to bardziej ze cos z sokiem nie tak ze taka reakcja alergiczna/uczuleniowa dostales ,brales juz tren i problemu nie bylo wiec raczej mozna by obstawiac sok . Ta wysypka to swedzi czy tylko jest ? Poprawy zadnej caly czas sie to utrzymuje ?

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 302 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8303
Zaswedzi na parę sekund w ciągu dnia, ale na tyle łagodnie, że nie muszę drapac. Od podania dexavena minęło 12h jest widoczni poprawa, nie jest już to zaoognione tylko delikatne i ponad polowa zniknęła. Tren jest i enan jest z firmy IONS, wiem że dużo chłopaków to bierze z tej firmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Ions dobra firma, sam parę rzeczy biłem i dużo relacji mam na plus. Ale cholera wie, może Ciebie coś uczula. To co opisujesz to mogło by być zatrucie lekami. Wiem, że takie coś ma prawo wystąpić jak się długo i dużo koksuje ale nigdy nie słyszałem o takim przypadku.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 525 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3132
Masz na mysli metale ciezkie? Teoria ze uczula bardzo mozliwa. Moze kup nowe opakowanie z tej samej firmy i sprawdz czy tez bedzie taki problem. Albo jak piszesz, zmien trena na inny srodek i lec dalej z cyklem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 302 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8303
Wcześniej szla susta, deca, antek nic się nie działo. Mam parę paczek trena jeszcze to go wymienię na coś innego chodź bardzo szkoda... Gorzej jak to nie zejdzie, mimo odstawienia trena. Albo wbije trena i zobaczę czy się nasili sam nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 302 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8303
Wrzucę fotę to zobaczycie. Kurde może poprostu mnie obsywilo i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 302 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8303
Zdjecie




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Oj tam, oj tam. Nic nie widać Podstawowe pytanie to czy nie zmieniłeś płynu do prania/płukania itp? Kup sobie jakiś alertec i weź na noc.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93251 Napisanych postów 362742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664012
Odstaw trena i zobacz jak będzie dalej ,może to być czynnik sprawczy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 302 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8303
Właśnie nic nie zmianilem, wszystko przeanalizowałem dokladnie. no nic poleci sam test, jak zejdzie wszystko to znaczy że tren, i wtedy go wymienię. Dzięki chłopaki. Nie samym trenem człowiek żyje hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa wytrzymałości i wydolności

Wiecej