SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tren

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 332 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5849
Witam szacowne grono,
Mam taka pytanko ,jak to jest z trenem, nie chodzi mi o skutki uboczne ale,jak to jest jak się zejdzie z trenu?A mianowicie jak z psycha ?jak wskoczylem na teścia parę lat temu to jak bym dostał drugą młodość, chyba nie muszę pisać dlaczego.Jak robiłem offa prawie rok to była katorga,,Mając 42,wiem że już nie zejdę do końca dla jakości życia,teraz pytanko czy schodząc z trenu nie ma się podobnego odczucia?Słyszałem że na trenie jest się nie do (zaj**...ia regeneracja,itp)więc schodząc musi być ciężko to jak off po tesciu?Może głupie pytanie ale chciał bym dodać do teścia,i czy po 40 jest sens


Zmieniony przez - marcias78 w dniu 2020-05-25 17:58:56
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 332 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9263
Ahh to wybacz umknęło mi,psychika ja Ci powiem szczerze jak to widzę tren to nie jest sterydy dobrego samopoczucia ale też nie jest ono jakieś fatalne żeby nie było więc psychika powinna być nawet na plus bo sajdy zejdą ale to jak będziesz dalej bił testosteron ,jeżeli zrobisz odblok i naraz odatawisz lub nawet za tydzień czy dwa towar to logiczne że będzie z du*y samopoczucie bo bomba była konkretna a nie jakaś delikatna np.test bold czy coś lecz jak mówiłem jeżeli będzie dalej bity test to co ma być nie tak robisz most lub nie i przechodzisz na inny środek i jedziesz dalej


Zmieniony przez - AdamZx w dniu 2020-05-27 20:43:21
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
40'stka to jakaś magiczna bariera przed czymkolwiek Jak jesteś poukładany to można lecieć tren. Są pewne typowe dla trenów ale głównie wbijasz i obserwujesz jak ten sok na Ciebie działa.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 940 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33903
Co do pewnie Twojego oczekiwania, tren raczej by było ciężko jechać cały czas, jedzie po lipidach rozjeżdża dość mocno całe morfo. Chyba że jakieś minimalne dawki, ale to raczej gra nie warta świeczki moim zdaniem, okresowo tak jak robi to prawie każdy, np wrzucać na 4 miesiące, doprowadzic lipidy i morfo do normalności i znów ogien. co do dawek i reszty to uzupełni ankiete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Jakiś rok na trenie to żaden wyczyn już, są tacy co dłużej lecieli. Nerki mi styrało ale efekty fajne. Trzeba pod siebie rozważać kiedy tren jakie dawki i przez ile.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 940 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33903
Rok na trenie to nie wyczyn racja, wszystko zależy od dawki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 332 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5849
Ja myślałem tak 3 miechy polecieć :)tylko boję się odstawienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 940 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33903
To na spokojnie, po trenie forma wiadome w dół, glowa się robi bardziej spokojna myślę, lecz niestety człowiek też się zmienia nie chodzi o wygląd, każdy to wie ale większość do siebie tego nie bierze. Ale po dużej dawce jak się schodzi to nieraz w głowie się zapala "nareszcie"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
Są sposoby np zejście Masterem ale szczegóły z ankietą
1

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Możesz lecieć, nie szalej z dawkami to efekt będzie dobry a i wyjście z miare. Jak Cię wciągnie to i ciężko będzie po odstawieniu.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 399 Wiek 43 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2352
Marcias jestem w tym samym wieku niedawno lecialem tren dluzszy okres dalem rade. Duzo roznych opinii w necie jest negatywnych oczywiscie o trenie ale nie taki straszny ten srodek jest jakim go pisza Lecial dlugi tren.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 332 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9263
Nie wiem jaka 2ga młodość, młodość to raczej na testosteronie , efekty trena nie są takie mega jak to się opisuje zwłaszcza to palenie tłuszczu to mit ,na masie się sprawdzi ale na redu to moim zdaniem szkoda się męczyć a no i regeneracja to dno bo się budzisz a przynajmniej ja tak 3-4 razy w nocy czasem upocony więc czy to takie super nie wiem ,moim zdaniem solidny cykl na dobrej dece byłby lepszy a i nery też dostają sprawdzone badaniami ,nie jakoś bardzo bo lekko ponad normę ale jednak



Zmieniony przez - AdamZx w dniu 2020-05-27 16:17:52

Zmieniony przez - AdamZx w dniu 2020-05-27 16:18:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplement acha podczas cyklu

Następny temat

Odblok po ponad rocznym cyklu

WHEY premium