SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec cm3 1250mg

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 173
Siemka. Chciałbym sie dowiedzieć co myślicie o tej kreatynie co w temacie , jakie efkty . mam 180 ,68 kg , zależy mi na przybraniu na wadze i rozroście mieśni :) . jestem po jednym cyklu kreatyny mono .
Co o tym myślicie ?
pozdrawiam .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
kreatyna ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
cm3 jest ok, dobry surowiec użyty itp. ale zdajesz sobie sprawę że przyrosty to kwestia diety itp.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 173
Wiem wiem dieta jest :) tylko przy mojej masie nie wiem czy nie lepsza by była mono? . co myślicie ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
kreatyna to kreatyna... mało ważysz, piszesz-2 cykl. ze zwykłej pryzwoitości i dla spokojnego sumienia sugeruję - daj dietę do sprawdzenia do odp.działu :)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 173
nie mam diety na kompie .ale moge powiedziec ze w ciagu pół roku przytyłem 10 kg . jestem po jednym cyklu mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
to nie mów że kiepsko idzie ;)
1,5 kg miesięcznie to dobry wynik :) powodzenia i dalszych progresów

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30
Jabłczan kreatyny to już lepsza forma bardziej stabilna i to bez różnicy czy cm3 czy np TCM xpolde Wydaje mi się że jak masz dobre efekty to pociżgnij jeszcze jeden cykl na mono... a później wejdź na tcm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Bardziej stabilna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
jeden pieron mono czy jabłczan.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie białko

Następny temat

Przybranie na masie

WHEY premium