SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - Anabolic BCAA System

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68964

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
jedna kapsułka ma ok 5 g BCAA, przyjmuj 1 g BCAA na 10 kg masy, w opisie nawet napisane jest Sposób użycia sugerowany przez producenta:
W dni treningowe: 1-2 kapsułek na każde 10 kg czyli 10 kapsów przed treningiem aerowbowym albo po siłowym będzie ok.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 279 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2607
dobre fajnie cialo jakby sie ociepla i chce sie na******lac żelastwo tylko troche syfów mi po tym wyskoczylo na ryju hehe

karawana oj dana dana za lenistwo krwawa plama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1214
lekki smrodek ale regeneracja super ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 100
1 kap. – 550 mg BCAA, co daje 0,5 grama a nie 5 gramów, więc 10 tabsów – 5 gram, a 20-10 gram. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1111
Według mnie cena jest super, regeneracja super, jedne z najlepszych amino jakie jadłem;) Każdemu je polecam przy ekstremalnym wysiłku

Szanuj tylko Tych którzy szanują Ciebie !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 333 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15241
wint92nh - porównaj sobie ww. produkt z mega capsami olimpu, a najlepiej wybierz jakiś proch, bo te aminy wychodzą tak naprawdę bardzo nieekonomicznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 989
jak dla mnie to średniej jakości produkt. Cena dobra. ;D

" Nie ma lipy! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
Produkt dobry, miałem go na cyklu z XPand, Mct, mono itd. polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Produkt dobry, i jak najbardziej polecam.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Trochę śmierdzą.Dobrze regenerują.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - Amino Whey System

Następny temat

Trec - baton Booster

WHEY premium