SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec Mass XXL

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2281

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014
Czy ktoś brał tego gainera smak truskawkowy ? bo zależy mi bardzo na smaku...kiedyś kupiłem gainer gain bolic 6000 czekoladowy smak i poprostu był obrzydliwie słodki a konsystencja była taka jak smarki z nosa...
zawsze mnie po nim mdliło..rozpuszczalność jego była średnia ale nie masakryczna.


Jakie opinie na temat tego gainerka TRECA ? (głównie chodzi mi o smak i o działanie)
https://sklep.sfd.pl/Trec_Mass_XXL-opis615.html#opinie 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49516 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385499
na pewno lepszy smak niz gainbolic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12028 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
mdlic cie moglo nawet od duzej ilosci wegli "na raz"
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dokladnie uczucie sennosci przez jakies 20 minut, ila dawales na porcje ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014
12 łyżek stołowych z lekkim czubkiem i w dni nietreningowe 1 dawka a w treningowe 2 dawki, przytyłem 2kg w 2 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014
Aha i żeby nie zakładać nowego tematu, jak skorygować nieproporcjonalny rozrost pleców ? tak jak na moim avatarze widac prawą strone pleców mam znacznie wieksza od lewej, gdy sie nie napinam to tego nie widac ale jak sie napne to jest spora róźnica...Jakieś pomysły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12028 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
Zwroc uwage na technike. Byc moze nie rozkladasz po rowno sily podczas cwiczen
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
keksior98
12 łyżek stołowych z lekkim czubkiem i w dni nietreningowe 1 dawka a w treningowe 2 dawki, przytyłem 2kg w 2 tygodnie


ogólnie gainera stosuj tylko potreningowo
w ciągu dnia jedz normalne posiłki a nie proch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49516 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385499
no chyba ze nie ma możliwości zjedzenia posiłku to wtedy mozna wrzucić gainera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
wyjątkowo owszem
ale żeby to nie był stały posiłek w diecie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena

Następny temat

Jakie mięso zamiast piersi aby dostarczyć tyle samo białka.

WHEY premium