SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec Hard mass dobry wybór??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15
Witam mam 196cm wzrostu i warze 90kg. To moje początki z siłownią mój staż to zaledwie miesiąc. Zastanawiam się nad kupnem hard massa z treca co o tym sądzicie ?? jak go stosować żeby mnie nie zalał.
Jeśli macie inne propozycje proszę pisać.

Z góry dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699304
gainer to uzupełnienie diety
moja propozycja
dział odżywianie - czytaj tematy podwieszone
dział trening dla początkujących jw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Czego brakuje Ci w diecie? Jakiej budowy ciała jestes?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 515 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
to trudne pytania dla niego. dopiero zaczyna przygode nic nie wie o BB a juz odzyweczki itp. gdzie te czasy co ludzie najpierw ukladali sobie treningi diete. dopiero mysleli o wspomaganiu kiedy znali juz swoje cialo a juz wiedzieli ze pora na jakis wspomagacz. do autora czy myslisz ze juz czas sie wspomagac??
edit: ja to te minimum poł roku cwiczylem zanim cos zapodałem.

Zmieniony przez - Ursuss23 w dniu 2011-05-01 16:04:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Jak to trudne? Trudnym pytaniem jest czego mu brakuje w diecie?
Trudne, to to pytanie by było gdyby tej diety nie miał, jednak jestem idealistą i zakładam że każdy kto pisze w tym dziale ma jakieś o niej pojecie - wiem niesłusznie

Jak widać te czasu już minęły a będzie coraz gorzej... w zasadzie już SAA sie spotyka u 16-17 latków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
jak nie u 15 latków x) ostatnio byly tematy ze chlopaki po 15 lat i mete wcinaja, bo im kumple na osledu mowia ze od tego sie urosnie, w naszych czasach malo osob jest ktore czerpia przyjemnosc z treningu, zmiany stylu zycia na zdrowy itd, wiekszosci tylko chodzi o efekty. Sam jak przelicze ile kasy wydalem na suple (na poczatku treningow, gdy niemialem o niczym pojecia) to sie za glowe lapie... na szczescie zmienilem tok myslenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Za krótki staż na odżywki.
Tego typu bulk służy do uzupełnienia diety, którą za pewne dopiero musisz dla siebie ułożyć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bb+Ww+Aakg+Creatyna

Następny temat

Moge wziąćś tą kreatyne

Wiecej