SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec CM3 - membrana zabezpieczająca

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 436
Witajcie mam zapytanie do was o CM3 powder.
Zamówiłem, dzisiaj przyszła paczka, otweiram i folia bąbelkowa cała biała w proszu, ręce w proszku or razu, biurko białe, pucha cała w proszku.
nie odkręcałem wieka ale jak ściskałem lekko puszke to spod wieka jak puder leci proszek.
Czy każde CM3 takie jest że wieko pod pokrywką nie jest oklejone fabrycznie jakmiś sreberkiem czy tekturą ?
Tyle supli przejadłem i kazde wieko było zabezpieczone, do ściagnięcia byłą folia czy sreberko czy tektura własnie, a tutaj nic ?
Co prawda z boku jest pasek TRECa gwarantujący zamkniecie ale wole was zapytać, bo nie wiem czy reklamować to, czy Cm3 tak jest zamykane ch**owo po prostu

Pozdrawiam serdecznie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76002 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754672
Bez względu na formę kreatyny zaleca się takie samo stosowanie. W przypadku stałej suplementacji około 5 gramów dziennie. Teoretycznie jest to 0,05 grama na kilogram masy ciała, więc 5 gramów dla osób o masie ciała 100 kilogramów. W praktyce nikt nie waży jej codziennie na wadze analitycznej. Możesz raz zważyć, żeby zoabczyć ile gramów mieści się w miarce i sypać na oko około 5. Więcej informacji na temat kreatyny polecam poczytać w artykule przedstawionym poniżej:

https://www.sfd.pl/art/Suplementy/Kreatyna:_jak_brać_kreatynę_Działanie_i_dawkowanie-a2467.html
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Cześć, co prawda dawno nie miałem cm3, ale z tego co pamiętam i jeszcze mam stare opakowania to zawsze był tylko ten pasek plastikowy wokół wieczka, nie było dodatkowych zabezpieczeń. Może do rozszczelnienia doszło pod całym wieczkiem - poniżej tego paska zabezpieczającego. Druga opcja to że uszkodzone mogło być inne opakowanie z tej partii albo nawet zupełnie inny produkt, a po prostu w magazynie nie zostało to oczyszczone/przetarte z opakowań które były razem z tym rozwalonym i dlatego jest ten pył w twojej paczce. Przyjrzyj się dokładnie jaka opcja wchodzi w grę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76002 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754672
Również dawno nie miałem pod ręką Trec Nutrition CM3. Opakowania czasami się zmieniają, więc nie wiem jak jest obecnie. Jeszcze rok temu było tak jak napisał kolega w swojej wypowiedzi powyżej. Zabezpieczenie polegało na folii wokół wieczka, a w środku zamiast membrany aluminiowej było papierowe kółko, które swoją drogą często odklejało się o zostawało pod wieczkiem. Wiele amerykańskich firm jak BSN, czy Unversal ciągle stosuje tego typu zabezpieczenia, a późnej sypie się z tego na wszystkie strony.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 436
Ja nie mam nawet folii wokół wieczka. Jest tylko pasek boczny naklejony od zakrętki do połowy opakowania taki pejs boczny i tyle. Zwracam towar, kreta powinna być szczelnie zamknięta


Zmieniony przez - _micz_ w dniu 2023-04-02 14:36:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12027 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
Witaj!
Podejrzewam, ze mozee to byc jakis blad na produkcji. Watpie, aby komus chcialo sie podrabiac produkt jak cm3. Aczkolwiek przy obecnych cenach kreatyny... ja bym wyslal zapytanie do producenta, jak to wyglada obecnie. Gdzie kupowales produklt? Jakis znany sklep, czy pierwsza lepsza aukcja na allegro? Jak w sklepie to obstawiam opcje pierwsza, ze po prostu moz byc to jaki blad na lini produkcyjnej i byc moze Twoje opakowaniee pechowo nie dostalo wieczka zabezpieczającego. Aczkolwiek pamietam, ze kiedys tez cos kupilem i sypalo sie z pudelka%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Trzeba było zdjecia zrobić po otwarciu paczki i wtedy reklamować, tak to można tego nie uznać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 436
Kupiłem na allegro.

Zareklamowąłem, wrzuciłem zwrot do packzomatu i leci do mnie druga kreta CM3. Zobaczymy jutro jak przyjdzie.




Zmieniony przez - _micz_ w dniu 2023-04-03 21:26:17

Zmieniony przez - _micz_ w dniu 2023-04-03 21:28:17

Zmieniony przez - domer w dniu 2023-04-07 11:04:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 436
Przy okazji zapytam jak dawkować to CM3. Na opakowaniu była mowa o 3,5g NT rano i przed snem a w DT rano oraz przed lub po treningu
Czy mozna to brac jak mono normalne czyli 5g NT tylko rano i w DT 30min przed treningiem i po treningu ? Jak radzicie


Zmieniony przez - _micz_ w dniu 2023-04-03 21:30:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12027 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
Tak i obcent kreatyny można stosować tak samo jak monohydrat Tym bardziej że trzeba mieć na uwadze to że w jednym gramie cząsteczki jabłczanu kreatyny jest mniej kreatyny niż w takim monohydracie także tutaj dawki przyjęte jak w przypadku monothydratu oczywiście się sprawdzą. Druga sprawa to ja wyczank kreatyny to nic innego jak połączenie monohydratu z kwasem jabłkowym Tak więc praktycznie mamy ten sam produkt co monohydrat tylko z lepszy rozpuszczalnością. Dodatek jabłczanu miał poprawić rozpuszczalność suplementu A to z kolei miało nie obciążać układu trawiennego
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
_micz_
Przy okazji zapytam jak dawkować to CM3. Na opakowaniu była mowa o 3,5g NT rano i przed snem a w DT rano oraz przed lub po treningu
Czy mozna to brac jak mono normalne czyli 5g NT tylko rano i w DT 30min przed treningiem i po treningu ? Jak radzicie



Zmieniony przez - _micz_ w dniu 2023-04-03 21:30:37

Pory przyjmowania kreatyny są bez znaczenia, bo nie jest to suplement działający doraźnie tylko długofalowo i działa dopiero po wysyceniu organizmu kreatyną. Możesz przyjmować w cyklu lub suplementacji stałej, jeżeli w suplementacji stałej to przyjmuj 5 g codziennie o dowolnej porze dnia natomiast jeżeli stosujesz w cyklu to w dzień treningowy stosuj dwie porcje po 5 g, a w dzień nie treningowy jedna porcja o dowolnej porze dnia. Pewne badania sugerują że warto przyjmować jedną porcję keratyny po treningu, są to nieznaczne różnice we wchłanianiu ale jeżeli ma to dla ciebie znaczenie No to możesz po treningu tą porcję przyjmować jedną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 436
Oczywiście suplemnetacja stała mnie interesuje. Zacząłem znowu ćwiczyć aktywnie z początkiem lutego. Mono zużyłem do końca, Od 5 kwietnia jade na CM3 dalej. Tylko nie chcę zrobić nic złego organizmowi też.
Zatem przyjmowanie stale 5g w D_NT i 2x po 5g w DT nie będzie za korzystne dla samego organizmu i bebechów ?

Dziękuję za dotychczasowe odpowiedzi


Zmieniony przez - _micz_ w dniu 2023-04-06 23:00:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacze ponad rok po terminie

Następny temat

Suplementy - jak stosować?

WHEY premium