SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec CM3 + Trec Mass XXL

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87
Trec CM3 + Trec Mass XXL

Witam!Mam male pytanie czy to jest dobre polaczenie na mase?Zaznaczam ze diety nie mam ale staram sie jesc regularnie...cwicze na silowni okolo 5 miesiecy
Jestem strasznie chudy waze 61 kg przy wzroscie 178 cm...
Z gory dzieki za odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
ok, ale nie laczy sie gainerow z kreatynami jako cykl.
Bo to tak samo jakbyc kupil kilogram miesa i zrobil cykl na tym.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html
Zaznaczam, że bez diety nic nie osiągniesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87
Wiem zdaje sobie z tego sprawe ale przez ten czas co chodze na silownie przytylem 11 kg bez diety wiec mysle ze to raczej niezle osiagniecie i wlasnie wtedy jadlem Magnum 8000 TRECA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ile chodzisz na siłke? Cóż, z tego jeśli to tylko tkanka tłuszczowa?
Poza tym musiałeś ważyć 50kg, początki takie są
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
na poczatekujak zaczynasz cwiczyc troszke wiedzej jesz to cialo i tak zacznie rosnac, ale przyjdzie taki dzien ze bedzie regresja zamiast dalszego postepu.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87
To moze zaproponujcie mi jakis dobry zetaw na mase tak do 200 zl...bylbym wdzieczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14012
Mono,i gainer jako uzupełnienie diety, na początek może być Mass Activator SFD, tani i dobry, a co do mono to Vitalmax, albo SFD.

Zmieniony przez - ted15 w dniu 2011-08-12 12:53:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87
Kiedys bralem mono z Activlaba i do tego jakis geiner z activlaba i nawet nawet szlo...a dlacego nie jablczan?Jakos mam sentyment do Treca i wolalbym odzywki tej firmy ale zobatrzymy co zaproponujecie

Zmieniony przez - Tencza7 w dniu 2011-08-12 13:13:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
ten co podales moze byc przeciez.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87
Ok wiem ze moze byc ale chcialbym sprobowac co wyjdzie gdy polocze to z jablczanem poniewaz jeszcze jablczanu nie bralem i to bedzie moj 1 raz...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brać czy Nie?

Następny temat

Prosze o rade

WHEY premium