SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec żeń szeń

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2503
Chciałbym kupić produkt jak w temacie. Obawiam się tylko o standaryzację produktu. Niby na stronie producenta jest wspomniane ze ja posiada, z drugiej strony posiada dużo ginsenozydów. Biorąc pod uwagę cenę ma ich jakby dużo, tzn konkurencyjne produkty z podobna ilością sa dwa razy droższe...
Zagłębiał się ktoś bardziej w temat zen szenia koreanskiego od treca, myślicie ze można zaufać w kwestii standaryzacji?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Wiesz co no ja bym tutaj przykładowo celował w firmy typu NOW Foods, Swanson, aliness, wydaje mi się że w tych firmach akurat Wszystko by było ok nie wiem jak tam właśnie trec tym stoi czy nawet sfd, olimp owi chyba też bym był w stanie zaufać w 100 procentach bo jednak firma też jest długo na rynku i raczej sobie by nie pozwoliła na jakieś g****burze z powodu standaryzacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2503
Swansona używałem, jednak jakos ten brak standaryzacji mnie trochę zniechęca. Trec na stronie ma niby coś o standaryzacji ale nic konkretnie tylko tak rzucone. Po prostu zniechęca mnie myśl że jadę na placebo. A w środku jest 10% tego co w składzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
To zerknij na olimpa

https://sklep.sfd.pl/Olimp_Zen-szen_vita-complex-opis756.html#wartosci
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Gold_Zen-szen_Complex-opis33027.html#wartosci

Co ja lubie w tym, a to że zawiera różne żeń szenie


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2022-08-22 20:44:53
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2503
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywka białkowa - jaką wybrać?

Następny temat

Tongkat ali, longjack, eurycoma longifokia

WHEY premium